KSRTC waives تجارت هزینه مجوز برای مغازه ها در اتوبوس ایستاده مجتمع

میسور/Mysuru: با تمام تجارت و کسب و کار و فعالیت های تجاری از آمدن به توقف سنگ زنی پس از اجرای COVID-19 مستند به KSRTC است چشم پوشی کردن تجارت هزینه مجوز از مغازه ها و هتل ها و دیگر موسسات تجاری عملکرد از اتوبوس ایستاده مجتمع برای کل مستند دوره است.

در نامه ای به تمام KSRTC بخشی کنترل کننده ارشد ترافیک مدیر گفت که مغازه ها و هتل داران انجام کسب و کار در KSRTC اتوبوس ایستاده مجتمع و دیگر ساختمان های تجاری متعلق به آن دچار ضرر و زیان با توجه به COVID-19 مستند. به این ترتیب تصمیم گرفته شده است به چشم پوشیدن تجارت مجوز هزینه از صاحبان فروشگاه های موثر از دریا. 22, 2020.

بر این اساس به غیر از موبایل ها و دستگاه های خودپرداز بانک شمارنده تجارت هزینه مجوز از سایر موسسات تجاری شده اند چشم پوشی کردن تا بلند کردن اجسام از مستند.

این نامه بیشتر گفت که به همین ترتیب تبلیغات است که نمایش تبلیغات در اتوبوس می ایستد و در اتوبوس و همچنین آدرس های عمومی و سیستم پخش بیش از حد شده اند چشم پوشی کردن مجوز هزینه پرداخت می شود به KSRTC موثر از دریا.22.

در رابطه با مواردی که صاحبان فروشگاه ها در حال حاضر به پرداخت هزینه مجوز برای این پرداخت می شود مقدار تنظیم خواهد شد برای هزینه پرداخت می شود و پس از فعالیت های تجاری راه اندازی مجدد پس از خروج از مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>