سبز Mysuru ابتکار: ‘شهروندان و صنایع باید مراقبت از گیاهان

منطقه وزیر صندلی نشست مقدماتی پیش از روز جهانی محیط زیست, بازدید مهد کودک در Kukkarahalli دریاچه

میسور/Mysuru: منطقه وزیر S. T. Somashekar پیشنهاد کرده است که مسئولیت کاشت و مراقبت از نهال در محلات باید واگذار شود به بخش مربوطه ساکنان انجمن نزدیکترین صنایع یا سازمانهای خصوصی.

ریاست یک نشست مقدماتی پیش از روز جهانی محیط زیست (5 ژوئن) در ZP سالن در اینجا در مه 30, Somashekar کارگردانی مقامات برای آماده سازی یک لیست از فضاهای خالی موجود در پارک ها و دیگر اماکن عمومی در تمام محلات این شهر که در آن نهال کاشته می شود.

تکرار نیاز برای تبدیل این شهر به یک “سبز Mysuru’ او گفت که مقامات باید به سمت دستیابی به این هدف با کاشت مفید و دارویی نهال در پارک ها و مناطق صنعتی و موسسات آموزشی دانشگاه محل دفتر دولت فضاهای دولت زمین و کنار جاده.

مکمل مقامات برای گرفتن کاشت درخت رانندگی تحت MNREGS (مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح) با دوقلو هدف از ارائه شغل در مناطق روستایی و گسترش سبز پوشش Somashekar گفت که در همان زمان آن را نیز مهم است که گیاهان مراقبت از هستند.

با اشاره به نگرانی بیش از تهی پوشش سبز از Chamundi تپه وزیر گفت که او به دنبال برگزاری یک جلسه از درآمد وزیر, وزارت, وزیر, جنگل, وزیر و وزارت کار که در آن مسائلی مانند کاشت و مراقبت از نهال های گونه و تعداد نهال و…. می تواند مورد بحث قرار گرفت.

K. R. MLA S. A. Ramdas گفت که وزارت جنگل باید آمد تا با داده ها در تعداد نهال در دسترس با آن است. همچنین در این بخش باید توصیه به نوع گونه های کاشته می شود که آیا بهتر است آن را به رشد کوتاه گیاهان تحت تنش بالا خطوط برق و از جمله مسائل دیگر. اشاره به این که ما باید باقی نمی ماند راضی پس از کاشت درختان Ramdas گفت که به همان اندازه مهم است برای مراقبت از گیاهان تا آنها رشد می کنند.

معاون کمیسر Abhiram G. Sankar گفت که صنایع و شرکت ها باید مسئولیت حفظ اکو سیستم. صنعتگران هم باید به طور داوطلبانه به جلو آمده برای نگهداری از پارک های او اضافه شده است.

DCF Dr. K. C. Prashanth کومار MCC کمیسر Gurudatta Hegde اضافی DC B. R. Poornima و دیگر مقامات حضور داشتند.

بعد وزیر Somashekar همچنین بازدید از مهد کودک در Kukkarahalli دریاچه محل و به دنبال جزئیات بیشتر در مورد نهال در دسترس برای کاشت درایو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>