Grindr را حذف ساله قومیت های فیلتر در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش

Grindr محبوب دوستیابی گی برنامه را حذف ساله قومیت های فیلتر از آن برنامه شرکت توییتی امروز. تصمیم گیری است که به منظور نشان دادن همبستگی با تظاهرات در آمریکا خشونت پلیس علیه سیاه زنان و مردان است. فیلتر که اجازه می دهد تا مردم را به پرداخت هزینه برای جلوگیری از دیدن مردم از اقوام خاص خواهد شد در آینده به روز رسانی نرم افزار.

قومیت فیلتر شده اند بحث برانگیز برای سال, اما آنها رفت و بدون تغییر حتی به عنوان Grindr راه اندازی یک ضد نژادپرستی کمپین بر روی پلت فرم در سال 2018 است. همان سال لاندان Zumwalt, Grindr است رئیس سابق ارتباطات گفت: نگهبان که شرکت مورد بحث از بین بردن قومیت فیلتر اما آماده نیست برای خلاص شدن از آنها. این تیم می خواستم به صحبت کردن با کاربران خود او گفت و فیلتر به مردم در گروه های اقلیت یک فرصت برای مطابقت بیشتر به راحتی با یک دیگر.

“در حالی که من معتقدم قومیت فیلتر ترویج رفتار نژادپرستانه در برنامه دیگر گروه های اقلیت با استفاده از فیلتر زیرا آنها می خواهند به سرعت پیدا کردن دیگر اعضای جامعه اقلیت” او گفت:.

برنامه های دیگر از جمله لیگ و لولا کاربران اجازه می دهد برای فیلتر کردن مردم از اقوام خاص نیز هست. لیگ مدیر عامل آماندا برادفورد گفت: آستانه در سال 2019 که این فیلتر نمی تشویق نژادپرستی و به جای مفید برای مردم رنگ برای پیدا کردن افراد مشابه آنها است. او با استفاده از یک مثال از یک زن هندی که مایل به پیدا کردن یک مرد هندی; نرم افزار فیلتر موثر تر و کارآمد تر از جستجو از طریق هزاران نفر از پروفیل های.

در همان زمان محققان دریافته اند که مردم از رنگ ها را رد کرد و بیشتر از مردم سفید در نرم افزار دوستیابی. این فیلتر می تواند اجازه می دهد مردم را به ادامه به تبعیض علیه مردم از رنگ اعمال نژادپرستانه نگرش است. OkCupid انتشار یک گزارش در سال 2014 است که در بر داشت به عنوان مثال زنان سفید پوست بودند بسیار کمتر به احتمال زیاد به علاقه مند در سیاه و سفید و یا مردان آسیا.

Grindr را حذف فیلتر ممکن است متوقف کردن مردم از برقراری ارتباط خود را نژاد تنظیمات به برنامه اما این لزوما به این معنا نیست آنها را مطابق با افرادی که متفاوت از آنها. خود را تطبیق رفتارهای هنوز هم می تواند اطلاع رسانی Grindr الگوریتم به این دلیل که برنامه می تواند یادگیری از کاربران رفتارها و اگر آنها با هم مطابقت ندارند با مردم از رنگ این برنامه می توانند یاد بگیرند به deprioritize کسانی که پروفایل. الگوریتم های یادگیری تعصب نژادی در سراسر صنایع از بین بردن فیلتر است که تنها یک گام به ساختن مردم از رنگ تجارب لذت بخش تر و شبیه به مردم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>