حساب های گوگل در حال حاضر کار با NFC USB-C و رعد و برق کلید امنیتی در iOS

گوگل صاحبان حساب در نهایت می تواند امکان استفاده از به تازگی اضافه شده ساخته شده است در پشتیبانی برای امنیت فیزیکی کلید در iOS. این اجازه می دهد تا مشتریان خود را به استفاده از USB-C NFC و یا رعد و برق کلید امنیتی برای یک لایه اضافی امنیتی در هنگام ورود به یک حساب کاربری گوگل و یا با استفاده از گوگل پیشرفته حفاظت از برنامه.

گوگل قبلا ارائه شده بیشتر پشتیبانی محدود برای امنیت, گزینه های کلیدی در iOS مانند آن تیتان کلید امنیتی که فقط کار می کرد بیش از بلوتوث و تا به حال مورد استفاده قرار گیرد در رابطه با گوگل قفل هوشمند نرم افزار. اما اپل اضافه شده گسترده تر برای حمایت از امنیت فیزیکی کلید در ماه دسامبر با انتشار iOS 13.3 اضافه کردن پشتیبانی بومی برای FIDO2-سازگار با USB-C NFC و رعد و برق کلید امنیتی.

این است که به روز رسانی است که گوگل با تکیه بر اینجا فعال کردن حساب کاربری گوگل به کاربران برای استخدام طیف بسیار گسترده تر از امنیت فیزیکی کلید امن به حساب خود را. علاوه بر این سیستم جدید نمی خواهد نیاز به استفاده از گوگل قفل هوشمند برنامه به عنوان پشتیبانی یکپارچه به طور مستقیم به iOS.

جدید برای حمایت از امنیت فیزیکی کلید در حساب گوگل و پیشرفته حفاظت از برنامه در دسترس است از امروز شروع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>