چگونه به راحتی نصب آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش

شما می توانید سعی کنید از اندروید 11 پیش نمایش توسعه دهندگان نرم افزار در حال حاضر اگر شما یک صفحه 2 یا بعد از آن اما آن را قابل فهم اگر این ایده از فلش دستگاه خود را برای نصب سیستم عامل تهدید آمیز است. می توان آن را یک فرآیند پیچیده و مراحل کمی متفاوت با توجه به آنچه در گوشی دارید و چه نوع از کامپیوتر شما در حال رفتن به استفاده از دانلود نرم افزار. اما در حال حاضر که روند کارآمد بوده است توسط گوگل است.

گوگل به تازگی منتشر شده آندروید Flash Tool یک برنامه وب است که دسته بسیاری از مراحل برای شما. وجود دارد چند مرحله است که شما نیاز به انجام خود را قبل از نرم افزار های جدید نصب می شود که ما راه رفتن شما را از طریق زیر اما گوگل ابزار اساسا حذف بسیاری از بدون هیچ زحمتی و پیچیدگی است که باعث می شود آن را آسان به ظروف سرباز یا مسافر.

وجود دارد چند نکته مهم را در اینجا در بالای صفحه. برای اولین بار هنگامی که شما فلش گوشی خود را با توسعه پیش نمایش دستگاه خود را به گرفتن تمام آینده پیش نمایش توسعه دهندگان و بتا به روز رسانی بیش از هوا. به عبارت دیگر شما نمی خواهد نیاز به فلش گوشی خود را دوباره زمانی که جدید ایجاد شده از آندروید 11 منتشر شد. فقط سر خود را به تنظیمات سیستم و واکشی یک به روز رسانی.

دوم توجه داشته باشید این است که فقط خود را استاندارد سلب مسئولیت که شما این کار را در معرض خطر خود شما. این است ناتمام نرم افزار و نصب آن می تواند منجر به اختلال در عملکرد دستگاه و یا نرم افزار است که شما معمولا استفاده از. و بسته به تنظیماتی که شما تنظیم در Android: ابزار فلش, شما ممکن است مجبور به پاک کردن تمام داده ها از تلفن خود را. پس با احتیاط عمل کنید.

من گوشی سازگار با آندروید 11?

آندروید 11 توسعه دهنده پیش نمایش سازگار با صفحه 2, صفحه 2, XL, صفحه 3, صفحه 3, XL, صفحه, 3A, صفحه 3A XL صفحه 4 صفحه 4 XL. این امکان وجود دارد که گوگل را گسترش لیست دستگاه های پشتیبانی شده توسط آندروید 11 در آینده beta اما در حال حاضر شما نیاز به یکی از این گوشی ها برای دریافت نرم افزار.

از چه مرورگری آیا من نیاز به استفاده از فلش به گوشی من ؟

گوگل می گوید که شما می توانید با استفاده از هر مرورگر است که پشتیبانی از WebUSB API است که پشتیبانی از کروم به عنوان به خوبی به عنوان مایکروسافت Edge نسخه 79 و بعد از آن. اندروید فلش ابزار با این نسخهها کار با تمام سیستم عامل ها از جمله Linux, macOS, ChromeOS و ویندوز 10 هر چند مرورگر سازگاری ممکن است متفاوت باشد بسته به نوع سیستم عامل خود را.

مرحله 1: فعال کردن این سه تنظیمات بر روی گوشی آندروید خود را

 • فعال کردن گزینه های توسعه دهنده منو در گوشی شما. اولین برنامه تنظیمات را باز کنید. برای تلفن های آندروید در حال اجرا 8 (Oreo), سیستم کلیک کنید. در غیر این صورت اگر گوشی شما دارای آندروید 7 (شیرینی بادامی) و یا بعد از آن در پایین حرکت به درباره تلفن و سپس پیدا کردن شماره ساخت. ضربه بزنید و روی Build Number هفت بار به فعال کردن گزینه های توسعه دهنده.
 • روشن کردن اشکال زدایی USB (این اجازه می دهد تا گوشی خود و کامپیوتر برقراری ارتباط از طریق USB) در منوی گزینه های توسعه دهنده. برای این کار به Settings > System > Advanced > گزینه های توسعه دهنده. شما پیدا کردن اشکال زدایی USB تنها با کمی اسکرول پایین.
 • فعال کردن نصب قفل. این گزینه نیز بخشی از توسعه دهنده گزینه های منو بیشتر تا صفحه از جایی که شما در بر داشت اشکال زدایی USB. اگر این گزینه در دسترس نیست برای شما را قادر می سازد که ممکن است دلیل آن را در حال حاضر فعال است.

مرحله 2: اتصال گوشی خود به کامپیوتر شما و شروع کنید

 • اگر شما با استفاده از ویندوز 10 شما نیاز به نصب این درایور برای اولین بار برای گوشی شما به رسمیت شناخته شود.
 • اتصال تلفن خود را به کامپیوتر خود را با یک کابل USB است. سپس سر به این صفحه در اندروید توسعه دهندگان پورتال را انتخاب کنید و به آدرس ذکر شده در کنار دستگاه شما با استفاده از درون “استفاده از نرم افزار Flash Tool” بخش.
 • در صفحه بعدی با کلیک بر روی “شروع کنید.” آندروید, ابزار فلش برای درخواست اجازه برای دسترسی ADB کلید در یک پنجره pop-up است که لازم به نصب نرم افزار بر روی تلفن خود را. شما نیاز به شیر “OK” به ادامه این روند است.
Android Flash Tool for Android 11
 • کلیک کنید “اضافه کردن دستگاه جدید” در پایین صفحه. دستگاه خود را به نظر می رسد باید در یک پنجره پاپ آپ را در کامپیوتر خود پس پیش بروید و روی آن کلیک کنید.
Android Flash tool for Android 11
 • هنگامی که شما انجام این کار, شما در حال حاضر باید یک درخواست بر روی تلفن خود را که می گوید: “اجازه می دهد اشکال زدایی USB?” شما همچنین می خواهید یک رشته طولانی از اعداد و حروف است که باید در مطابقت با آنچه شما PC را نشان می دهد اگر شما با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده در آندروید ابزار فلش صفحه. بر روی تلفن خود را بررسی جعبه بعدی را به “همیشه اجازه می دهد از این کامپیوتر” ضربه بزنید ، سپس اجازه می دهد.
 • پس از آن دستگاه شما باید نشان می دهد تا بر روی آندروید ابزار فلش به عنوان متصل می شود. با کلیک بر روی جعبه را با نام دستگاه خود را به ادامه.
Android flash tool
 • شما می خواهید به پرداخت با توجه به آنچه به نظر می رسد در “انتخاب ساخت” بخش ابزار فلش (پایین را ببینید). قبل از اینکه شما ضربه آبی “نصب” را فشار دهید در پایین صفحه من پیشنهاد می کنم ضربه زدن بر روی آیکون مداد در کنار “انتخاب ساخت” و بررسی “قفل بوت لودر” جعبه. این قفل بوت لودر بعد از این فرایند کامل است می روم با امنیت بیشتر دستگاه از اگر آن باقی مانده باز شده است.
Android flash tool
 • پنجره بعدی در واقع به شما می گوید برای جلوگیری از برقراری ارتباط با گوشی خود را در طول این فرایند مگر اینکه خواسته به انجام این کار و نه جدا از دستگاه خود را. اگر شما در یک موقعیت به ادامه بروید.
Android flash tool
 • یکی سریع تر قبل از شروع کار: یک توافقنامه مجوز. شما نیاز به موافقت با شرایط استفاده از کیت توسعه نرم افزار آندروید توافقنامه مجوز است که شما می توانید در اینجا پیدا کنید.
 • بعد از شما ضربه “I accept” گوشی خود را راه اندازی مجدد آن را به صفحه بوت لودر. اگر چیزی اتفاق می افتد برای چند ثانیه نگران نباشید. شما همچنین ممکن است دیدن یک پنجره پاپ تا بر روی کامپیوتر شما است که می گوید: “برگزیدنمجدد دستگاه شما است.” در آن صورت ترک گوشی خود را به تنهایی و را انتخاب کنید “برگزیدنمجدد دستگاه” بر روی کامپیوتر. به گفته گوگل گوشی خود را ممکن است تغییر نام داد “آندروید” هر چند آن را فقط ممکن است با شناسایی نام مدل (به عنوان مثال صفحه 3).
 • اگر شما در میانهی شب دیدم نرم افزار قبل از گوگل احتمالا نیاز به باز کردن قفل بوت لودر برای ادامه نصب. به خاطر داشته باشید که انجام این کار باعث خواهد شد یک تنظیم مجدد کارخانه بر روی تلفن خود را. اگر شما حمایت کردن داده های خود را, شما از دست دادن همه چیز است. هنگامی که شما توافق می کنید, شما نیاز به اجازه می دهد به باز کردن بوت لودر در گوشی خود را. برای انجام این کار با استفاده از کلید های حجم برای حرکت به گزینه ای که می گوید “باز کردن بوت لودر” سپس کلید power را فشار دهید یک بار برای تایید.
 • پس از آن, آندروید, ابزار فلش شروع به دانلود و نصب نرم افزار. شما می توانید در ادامه به تماشای همراه اما نمی لمسی گوشی خود را در این نقطه حتی اگر آن را راه اندازی مجدد چندین بار. فقط نگه داشتن چشم در پیشرفت با استفاده از آندروید ابزار فلش صفحه بر روی کامپیوتر شما.
Android flash tool

هنگامی که شما انجام می شود تلفن را راه اندازی مجدد برای آخرین بار و بر روی کامپیوتر خود شما خواهید بود با یک جشن روی صفحه نمایش. همه شما انجام می شود! و خوشبختانه شما نمی خواهد که به از طریق این فرایند دوباره برای آینده اندروید به روز رسانی 11 — آسان به این بود.

Android flash tool

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>