چگونه یک ویدئو ویروسی موجب سیاه کوهپیمایی جنبش آنلاین

سیاه birders در زمان به توییتر این هفته در پاسخ به ویروسی نشان دادن یک زن در تماس با پلیس از روی یک مرد مسیحی کوپر که خواسته خود را به نگه داشتن سگ خود را در یک دسته سه تایی در پارک مرکزی. اولین سیاه Birders هفته در حال وقوع است به عنوان یک راه برای تأیید سیاه مردم را در طبیعت بدون نیاز به چهره نژاد پرستی و تبعیض است.

در این ویدئو از Coopers’ تعامل زن امی کوپر (بدون ارتباط) دیده می شود با نزدیک شدن به نرم-صحبت های پرنده-watcher و گفت: او را به پلیس بگویید “وجود دارد که یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان را تهدید زندگی من است.” هنگامی که مسیحی کوپر نوشته شده ویدئو به Facebook, امی کوپر اقدامات سریع محکوم عمومی (او نیز از کار اخراج شدند). همه بیش از حد اغلب, پلیس, پاسخ به مشابه تماس گرفته اند سیاه و سفید زندگی می کند. ادامه اعتراضات به فوران در سراسر کشور به تقاضای پایان دادن به پلیس به کشتار سیاه آمریکایی مانند جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade و Atatiana Jefferson.

شرف صحبت با آنا Gifty Opoku-Agyeman که همراه با دیگران, سازمان, سیاه Birders هفته. به عنوان بخشی از هفته مردم ارسال عکس مورد علاقه خود را در پرندگان و, هوای آزاد, مکان های آنلاین و نما سوالات به تجربه birders.

Opoku-Agyeman است تعدیل یک بحث بین birders خواهد شد که بصورت زنده در Facebook در ماه ژوئن 4th, اما او نمی دیرین مرغدار (او از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Sadie جمعی که با این نسخهها کار برای به دست آوردن بیشتر زنان به اقتصاد مالی و اطلاعات علم). Opoku-Agyeman صحبت با The Verge در مورد اینکه چرا مسیحی کوپر تصویری زده عصب با بسیاری از غیر birders, چگونه آن را بیدار خود قدردانی برای پرندگان و چه نقش رسانه های اجتماعی در حال پخش است در میان جنبش در حال وقوع در خیابان.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

واکنش شما چه بود مسیحی کوپر ، و چگونه ایده برای Birders هفته تکامل از وجود دارد ؟

بدیهی است که آنچه اتفاق افتاده است به مسیحی کوپر وحشتناک بود. من دیده ام ویدئوها مانند که قبل از جایی که یک زن سفید را خم کردن صدای خود را به طوری که او به نظر می رسد مانند او در خطر است. و این درست مثل wow. حتی اگر شما به من گفت که شما نمی نژادپرستانه این بدان معنا نیست که هر چیزی دلیل این که شما آگاهانه تغییر آهنگ از صدای خود را به تلقین کردن که شما در معرض خطر هستند که یک دروغ است.

سوال این است: آیا ما در زندگی یک تهدید اساسا? من بیش از عذرخواهی برای من سیاهی و برای اشغال فضا.

من در یک جامعه به نام #BlackAFinSTEM و آنچه که ما نشان دهنده این است که سیاه و سفید unapologetically ما در زمینه های مربوطه. در زمانی که تصویری زنده رفت بدیهی است که وجود دارد اعتراض عمومی وجود دارد و بین المللی گفتگو اتفاق می افتد در مورد آنچه که رخ داده است با مسیحی کوپر و امی کوپر. در #BlackAFinSTEM خدمه برخی از آنها به خوبی شناخته شده در کوهپیمایی جامعه مانند Corina Newsome و جیسون بخش و جفری بخش. آن دسته از افراد در حال صحبت کردن در مورد چگونه است که تجربه در این ویدئو در واقع هنجار شده است. آنها را مجبور به بیرون رفتن از راه خود را به مطمئن شوید که مردم می دانند که آنها در حال کوهپیمایی برای حفظ ایمنی خود را.

در اقتصاد حرفه ما حالات مشابه در شرایط سیاه و سفید از مردم محروم بودن از فضا. که باعث شد من به فکر می کنم کمی در مورد چگونه ما در مورد جشن سیاه birders و تقویت آنها ؟ بنابراین من تن به تن این ایده به این گروه و به من گفت: “چگونه در مورد یک سیاه birders روز؟” Tykee جیمز که میزبان پادکست بر روی کلمه برای حیات وحش, آیا من یک بهتر و گفت: “چگونه در مورد یک سیاه birders هفته؟” و من گفتم: “کامل! بیایید ببینیم که اگر ما می توانید آن را سازماندهی” و ما که در 48 ساعت.

چه تجربه کردید را با کوهپیمایی قبل از اینکه شما شروع به برنامه ریزی این هفته ؟

من در واقع اولین زن فارغ التحصیل از مدرسه ابتدایی که در آن آنها تا به حال یک باغ باشگاه و تماشای پرنده ، من نمی دانستم تا زمانی که سیاه Birders هفته است که من می خواهم واقع شده است یک کار مرغدار در برخی از نقطه در زندگی من است. یکی از این پرندگان است که من به یاد داشته باشید از دوران کودکی است که کاردینال. به عنوان کسی که تنها کسی که در فضا بودن در طبیعت واقعا من احساس می کنم بخشی از چیزی بزرگتر از خودم. من نمی باید بود که فقط سیاه و یا سیاه و سفید این بچه در کلاس من است. من فقط یک بچه در طبیعت و در آغوش طبیعت.

من خیلی خوشحالم که من کوهپیمایی به دلیل آنچه که بسیاری از این سیاه birders را به اشتراک گذاری است که بسیاری از مردم از جمله مردم سیاه و سفید فکر نمی کنم که به آنها تعلق دارند در طبیعت — در نظر داشتن در واقع یک کار حرفه ای به عنوان یک طبیعت به عنوان یک اکسپلورر به عنوان یک مرغدار. این گزینه در دسترس نیست به خصوص برای مردم سیاه و سفید. بسیاری از اوقات هنگامی که شما در مورد فکر می کنم مردم سیاه و سفید در طبیعت بسیاری از مردم که با یک تهدید — که مردم نمی توانند در طبیعت وجود داشته باشد بدون اینکه در معرض تهدید است. بنابراین این ایده که مردم سیاه پر رونق در طبیعت آنها به آغوش طبیعت آنها فوق العاده شاد و هیجان زده در مورد نمایشگاه های طبیعی جهان به بقیه از ما – این است که یک چشم انداز است که ما به شدت نیاز است. شما نیاز به یک تنوع دیدگاه ها به منظور درک آنچه اتفاق می افتد در جهان است. اگر ما نیاز به تنوع در boardroom, شما مطمئن شوید که به عنوان هک نیاز به آن را در جهان طبیعی است زیرا که شامل همه ما است.

بسیاری از پست ها به نظر می رسد مصمم uncontroversial و حتی شاد شامل مردم selfies و یا تصاویر از پرندگان — اما به عنوان همکار خود را Corina Newsome برجسته است هنوز هم وجود دارد برخی از طبیعت گروه که حتی دیدن این پست های بی ضرر به عنوان داشتن “بالقوه برای جنگ است.” چه واکنش خود را به کسانی که پاسخ?

آنچه که نشان می دهد این است که مردم سیاه و سفید هستند و هرگز اجازه فقط باید فضا. ما هرگز مجاز به اشغال فضا. اگر سیاه و سفید زندگی می کند موضوع تمام زندگی مهم است. اگر مردم سیاه و سفید در حال انجام این کار همه مردم باید آن را انجام می دهند. سپس سوال می شود که چرا افرادی که می گویند که آنها نمی نژادپرستانه به طوری خم جهنم در تضمین این که مردم سیاه و سفید به طور خاص محروم هستند و یا اساسا رد? آن چیزی نیست که دوباره منحصر به فرد است که به پرنده نگری. این چیزی است که شما همه جا را ببینید.

چگونه می توانم شما ببینید, سیاه مرغدار هفته در ارتباط با تظاهرات در برابر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید در نظر گرفتن محل ؟

آنچه که همه ما در نهایت اعتراض برای وجود سیاه مردم در فضا است. سیاه Birders هفته است که در اعتراض به وجود مردم سیاه و سفید در فضای طبیعی در مرغدار فضا در اکسپلورر فضا. تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کشور گسترده تر از آن است. این استدلال برای وجود سیاه مردم در فضای دوره است.

ما نیاز به زندگی می کنند. چرا ما نیاز به زنده ماندن? چرا که چیزی که ما باید برای مبارزه با? چرا از آن است که بسیار بحث برانگیز است ؟

ما استدلال همین است. چرا این بحث که سیاه birders وجود دارد در این فضا ؟ آنچه در مورد بودن در این فضا باعث می شود شما خیلی ناراحت کننده است ؟ این چیزی است که در حال اعتراض در خارج و چه در حال اعتراض بیش از رسانه های اجتماعی از طریق سیاه Birders هفته.

چه نقشی را می بینید رسانه های اجتماعی داشتن در یک لحظه مثل این ؟

رسانه های اجتماعی ابزاری است که نگه می دارد دموکراسی در بررسی در این لحظه. مردم به اشتراک گذاری اطلاعات است که نگه داشتن مردم بی خطر است. مردم به اشتراک گذاری ویدئوها از خشونت پلیس که نگه داشتن نهادهای پاسخگو باشد. رسانه های اجتماعی نیز یک محل که در آن ما می توانید از طریق سر و صدا در زمان با شادی — شادی است که می تواند فراتر از تنها جایی که شما نشسته.

رسانه های اجتماعی یک ابزار قدرتمند به خصوص برای مردم سیاه و سفید. مردم همیشه بحث در مورد قدرت سیاه و توییتر. سیاه, توییتر یک نیروی زیرا این جامعه از افرادی که تجربه مشترک در سراسر کشور, در سراسر ادیان — و آنها که با هم در زیر یک هدف: نشاط بخشی, سیاه صداها و تقویت که ما و انسانیت ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>