اپل در حال آزمایش یک راه بهتر برای تغییر آی پد صفحه کلید روشنایی

اپل در حال کار بر روی یک راه برای آن را آسان تر برای تغییر آی پد صفحه کلید روشنایی با توجه به کد جدید تجزیه و تحلیل توسط 9to5Mac. یک نسخه بتا از iPadOS 13.5.5 گزارش شامل ارجاع به صفحه کلید و کلید های میانبر است که می تواند تغییر روشنایی صفحه کلید نور پس زمینه و همچنین صفحه نمایش اپل.

جدید اپل iPad Pro سحر و جادو صفحه کلید است که از بسیاری جهات یک راه حل عالی برای iPad کاربران قدرت اما این شرکت همچنان امتناع شامل یک تابع ردیف بر روی iPad خود را و کیبورد همراه با برخی مبادلات. به منظور تغییر صفحه کلید نور پس زمینه روشنایی برای مثال شما در حال حاضر به کاوش کردن سطوح مختلف در تنظیمات برنامه.

9to5Mac نشده است قادر به در واقع استفاده از کلید های میانبر صفحه کلید در این نرم افزار بتا بنابراین این امکان وجود دارد که آنها نمی خواهد کشتی تا نسخه بعد از iPadOS 13 یا حتی 14. حداقل اپل به نظر می رسد به سنجش زمان است که وضعیت حال حاضر کمتر از ایده آل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>