زرافه مری می دهد تولد به گوساله نر در باغ وحش

میسور/Mysuru: مریم زن زرافه در روپیه Chamarajendra باغ وحش به عنوان محبوب شناخته شده Mysuru باغ وحش, به هنگام تولد به یک گوساله نر سالم در تاریخ 30 مه. باغ وحش که بسته است و به صورت عمومی زیر را در سراسر کشور مستند به دلیل کرونا بیماری همه گیر است و انتظار می رود باز در چند روز با سفارشات انتظار از دولت است.

از جمله تازه متولد شده و گوساله تعداد زرافه در باغ وحش در حال حاضر در 8 با 4 مرد و 4 زن. آن را ممکن است به یاد می آورد که یکی دیگر از زرافه Kushi داده بود تولد یک گوساله نر در 8 مارس در باغ وحش.

Mysuru باغ وحش به آن اعتبار دادن به زرافه حیوانی برنامه مبادله به کشورهای دیگر. ممکن است به ذکر است که در اینجا Mysuru باغ وحش تا به حال با موفقیت منتقل شده 14-ماه-پیر زرافه ‘Chamarajendra’ به آسام دولت وحش-تقدیر-باغ گیاه شناسی در گواتی از طریق جاده (از 3200 متر) در ماه دسامبر سال گذشته و تا به حال منتقل شده 17-ماه-پیر ‘Yadunandan’ به Bannerghatta زیستی پارک در بنگلور در ماه آوریل سال جاری به زوج با ‘Gowri’ که منتقل شد از Mysuru وحش در سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>