Roku یک نیروی بزرگ در جریان و یک مانع برای HBO حداکثر

HBO حداکثر راه اندازی در هفته گذشته بدون هیچ گونه پشتیبانی از Roku و ادغام و شماره های جدید از چندین شرکت تحقیقات نشان می دهد که چقدر از یک مشکل که ممکن است برای خدمات جریان.

Roku غالب مشاهده زمان در میان جریان جعبه. شرکت دستورات 44 درصد مشاهده زمان با توجه به تحقیقات از Conviva. که بیش از دو برابر بزرگترین رقیب آمازون آتش تلویزیون که حفظ حدود 19 درصد از مشاهده زمان. Roku نیز رشد آن مشاهده زمان در حدود 50 درصد در سال بیش از سال بر اساس نظر رسمی از این شرکت است.

زمان زیادی را صرف تماشای محتوا از طریق دستگاههای تلویزیون متصل مانند Roku و آمازون آتش تلویزیون به طرز چشمگیری افزایش طول بیماری همه گیر. با توجه به گزارش جدید, نیلسن اطلاعات در مه “نشان داد که 76 درصد از خانه های ایالات متحده تا به حال حداقل یک دستگاه متصل.” در ماه مارس 30th, کل ساعت را صرف تماشای این دستگاه “بود تا 81 درصد در سال بیش از سال” در مجموع نزدیک به 4 میلیارد ساعت از محتوا در هر هفته.

در حالی که همه چیز آهسته کمی در حال حاضر جریان, جعبه هنوز هم شاهد استفاده از اعداد به عنوان دیده می شود در Nielsen نمودار زیر:

در زمان نگارش این HBO Max نیست در Roku. WarnerMedia که صاحب HBO Max آگاه است که این خدمات بهره مند خواهد بود تا حد زیادی از بودن در Roku. “در دسترس بودن بر روی سیستم عامل است که مصرف کنندگان به استفاده از دسترسی به این شبکه های جدید است که واقعا مهم است” تونی Goncalves رئیس HBO حداکثر گفت: در آستانه یک مصاحبه. Goncalves افزود که او “امیدوار است که در نهایت ما وجود دارد و ما وجود دارد با مصرف کننده در ذهن داشته باشند.”

بودن در Roku می تواند کمک به WarnerMedia یافتن مشترکان جدید برای HBO حداکثر مثل این است که در Roku به نظر می رسید برای کمک به دیزنی به علاوه هنگامی که آن را سال گذشته راه اندازی شد. در ماه فوریه Roku مدیر عامل آنتونی چوب به طور خاص به نام دیزنی به علاوه’ Roku ادغام به عنوان “بخش مهمی” از دیزنی رسیدن به 26.5 میلیون مشترک در سه ماهه چهارم.

وجود دارد یک زن و شوهر دلیل آن را مشکل تر برای HBO حداکثر به Roku به احتمال زیاد از جمله چگونه یک هزینه اشتراک Roku خواهد شد. یکی دیگر خودنمایی موضوع به نظر می رسد WarnerMedia قبلی توزیع توافق با Roku برای شبکه HBO (شبیه به کسانی که با آمازون به HBO در آمازون کانال). مردم می توانند برای ثبت نام HBO از طریق کانال Roku. اما پس از آن چه اتفاقی می افتد به میلیون ها نفر از مشتریان در حال حاضر به اشتراک HBO از طریق کانال Roku اگر HBO Max نیست ارائه شده از طریق همان خیابان?

زمانی که WarnerMedia آن مقابله با اپل برای حمل HBO Max این شرکت حذف HBO از اپل کانال های تلویزیونی در این فرآیند است. تنها پس از آن بودند مشتریانی که عضو HBO از طریق کانال های اپل پس از آن قادر به ارتقاء به HBO Max در دسترس به عنوان یک نرم افزار جدید به صورت رایگان.

به نظر می رسد که WarnerMedia می خواهم به انجام همان چیزی که با Roku و HBO Max; HBO حداکثر زمین در Roku اما HBO برداشته شده از کانال Roku. آن را روی حیله و تزویر یدک کش-از-جنگ بازی بین شرکت هایی که می خواهند به نفع آنجا که ممکن است از یک همکاری است.

عموم WarnerMedia در گرفتن HBO حداکثر به عنوان بسیاری از سیستم عامل که ممکن است در تلاش برای رسیدن به 100 درصد از مشترکان بالقوه. اندی Forssell معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر کل WarnerMedia را مستقیم به مصرف کننده محصولات گفت: CNET که HBO Max نرم افزار طراحی شده برای هر دو آمازون و Roku آماده هستند — آنها فقط در انتظار توافق نامه امضا کردند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>