ترافیک وابسته به وسايط نقلیه تراکم افزایش روز به روز در شهر

میسور/Mysuru: تراکم ترافیک وابسته به وسايط نقلیه (وسایل نقلیه خصوصی) که به حداقل کاهش می یابد در طول کامل مستند است که در حال حاضر افزایش روز به روز در شهرستان با وجود مدارس نه در حال بازگشایی شد و تنها چند KSRTC و اتوبوس های خصوصی پیمودن در جاده های شهر.

اگرچه تاخیر در بهره برداری از حمل و نقل عمومی از جمله قطار و هتل ها و اماکن مذهبی و اماکن گردشگری و در عین حال برای باز کردن این شهر است که در حال حاضر شاهد افزایش ترافیک وابسته به وسايط نقلیه. اگر هر سرویس آغاز می شود, می شود وجود ترافیک snarls و مربا در جاده های شهر.

همانطور که در حال حاضر تعداد زیادی از وسایل نقلیه می تواند دیده می شود در Hunsur جاده KRS جاده JLB جاده Sayyaji رائو جاده مهاتما گاندی (میلی گرم) جاده Dhanvantri جاده D. Devaraj Urs جاده, Chamaraja دو جاده و دیگر جاده های برجسته در شهرستان. بسیاری از فضاهای پارکینگ در حال کامل تقریبا روزانه و رانندگان در حال حاضر پیدا کردن آن دشوار است برای پیدا کردن یک فضا برای پارک وسایل نقلیه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>