Vergecast: SpaceX اولین خدمه در فضا و Facebook جاری اعتدال جنجال

این هفته در آستانهشاخص پادکست این Vergecastشرکت میزبان Nilay Patel و دیتر Bohn خوش آمدید ارشد علوم گزارشگر لورن Grush و دره سیلیکون ویرایشگر کیسی نیوتون به بحث های اخیر خود گزارش SpaceX و Facebook بود.

شنبه گذشته SpaceX با موفقیت راه اندازی شد آن دو نفر اول به مدار. لورن توضیح می دهد SpaceX ماموریت همکاری با ناسا و چه آینده پروازهای فضایی به نظر می رسد مانند رفتن به جلو.

در نیمه دوم نشان می دهد کیسی توضیح می دهد که چرا Facebook کارکنان در حال راه رفتن در اعتراض به پست ها توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چگونه Facebook است که دست زدن به اختلاف در مقایسه با دیگر شرکت رسانه های اجتماعی مانند توییتر و ضربه محکم و ناگهانی.

البته ما میزبان نیز قادر به تناسب در برخی از اخبار گجت در پایان نشان می دهد. این Sonos قوس الکتریکی است که در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش و شرف بود و قادر به نقد و بررسی آن در این هفته. چگونه Atmos-فعال soundbar مقایسه کامل سیستم صدای فراگیر? گوش دادن به این بحث در اینجا و یا در مورد نظر خود را podcast player برای پیدا کردن.

داستان از این قسمت:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>