تخفیف ارائه به صاحبان املاک: MCC جمع آوری تومان. 12 کرور مالیات در یک ماه

مدنی بدن را قادر می سازد هر دو آنلاین و پرداخت آنلاین برای سرعت بخشیدن به روند جمع آوری مالیات

میسور/Mysuru: از جان گذشته برای mop تا منابع Mysuru شهرستان شرکت (MCC) در تسریع آن مالیات سالانه املاک آوری و ساخته شده است که ترتیبات برای هر دو آنلاین و آفلاین پرداخت مالیات. آنلاین پرداخت می شود ساخته شده پس از دریافت اموال شناسایی شماره (PID) از MCC دفاتر منطقهای.

با 5 درصد تخفیف تمدید تا پایان ماه ژوئیه ، MCC تصمیم گرفته است برای ساده کردن فرآیند و اجازه پرداخت در هر دو حالت است. تا دیروز MCC جمع آوری شده بیش از Rs. 12.26 کرور از آن نه دفاتر منطقهای. از مه 1 تا 4 ژوئن بیش از Rs. 11.6 کرور جمع شده و در ژوئن 5 تومان. 64.6 لاخ جمع آوری شد.

به عنوان اولین گام به سوی آنلاین مالیات پرداخت MCC شروع روند جمع آوری مالیات از طریق PID از تاریخ 1 مه سال 2020 که در آن هر صاحب ملک خواسته است به تولید رسید از قبلی پرداخت مالیات (SAS فرم) و در حال حاضر نقشه برداری و اختصاص داده شده PID خواهد بود به آنها داده می شود.

پس از رسید و SAS فرم ها فرستاده شده مربوطه MCC دفاتر منطقهای افسر پس از بررسی اسناد و مدارک جمع آوری شماره تلفن از مالیات-پرداخت کننده و می گوید که مالیات پرداخت کننده است که او/او خواهد شد به نام برای پرداخت مالیات در داده تاریخ و زمان. بعد از این مشخص شده مقدار مالیات افشا می شود به مالیات-پرداخت کننده به طوری که پرداخت می شود ساخته شده است در منطقهای دفتر شمارنده.

Mysuru بیش از 1,85,000 خواص به جز درآمد خواص و در این سال درآمد target تومان است. 160 کرور. در پایان ماه ژوئیه و قبل از 5 درصد تخفیف پنجره به پایان می رسد MCC در انتظار یک ملک درآمد مالیاتی مجموعه ای از Rs. 60 کرور. همچنین درآمد حاصل از Rs. 20 کرور روپیه است که انتظار می رود از درآمد خواص.

لجر مطلب را تأیید

قبل از اینکه حتی این روند آغاز شده و همه خواص از لحاظ جسمی و الکترونیکی تایید و آن حد ساخته شده است تا منطقه مساحت نسبت میزان فضای باز فضای مجاور جاده دقیق فاصله از جاده اصلی و یا عبور از جاده های وارد شده در دفاتر مربوطه در دفاتر منطقهای.

یک بار مالیات پرداخت کننده روش های مقابله به پرداخت مالیات خود را در سال گذشته SAS شکل گرفته و شماره تلفن خود را جمع آوری شده است. در اینجا فرایند واقعی آغاز می شود. SAS فرم شمارش شده است با جزئیات ملک وارد شده در دفاتر و PID است اختصاص داده شده است. یک بررسی دقیق انجام شده است به طوری که وجود دارد هیچ جایی برای خطا و یا عدم تطابق اطلاعات.

این کار انجام شود چرا که از سال آینده مالیات بر اموال روند پرداخت خواهد شد majorly آنلاین می گویند MCC درآمد بخش افسران. پس از تایید و کد صدای جدید تولید شده است مالیات پرداخت کننده خواسته است به پرداخت آنلاین و یا آفلاین. نفع PID است که وقتی عدد وارد شده در سیستم با همه جزئیات ملک از جمله مالیات بر علت نمایش بر روی صفحه نمایش.

در مفرط تاخیر

با توجه به شکایت ساکنان که اگر آنها ارائه در سال گذشته مالیات پرداخت رسید و نسخه SAS اسناد MCC افسران هرگز آنها را حتی پس از 15 تا 20 روز MCC ماموران گفت که آن را به زمان برای بررسی دقیق و گاهی دفاتر منطقهای در حال برخورد با مسائل مربوط به سرور.

“ما سعی می کنیم به تماس مالیات پرداخت کننده در عرض دو یا سه روز پس از آنها خود را ارسال کنید سال گذشته SAS اشکال. گاهی اوقات وجود دارد پیش بینی نشده تاخیر” افسران گفت. آنها اضافه شده است که در هر منطقهای دفتر 75 تا 100 مالیاتی-دفاتر پرداخت کننده تایید شده در هر روز است. “این آشکار است که هر روز ما دفاتر منطقهای رسیدگی جمعیت بین 75 و 166 مالیات دهندگان” درآمد افسران گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>