لیگ برتر بازگشت است با جمعیت مجازی سر و صدا از بازی های فیفا

لیگ برتر تنظیم شده است به راه اندازی مجدد در هفته های آینده و Sky Sports در حال همکاری با EA Sports’ FIFA بخش برای ایجاد شبیه سازی شده و شعارهای جمعیت صداهای طراحی شده برای تیم های خاص.

هدف این است که به تکرار “این فضای پر جنب و جوش از لیگ برتر درگیری” با توجه به آزادی مطبوعات. در حالی که برخی از ورزش لیگ شروع به انتخاب کنید تا فصل به طور ناگهانی متوقف جهانی coronavirus همه گیر احتیاطی به معنی بازی تیم های خالی استادیوم. Sky Sports بینندگان می توانید انتخاب کنید به تماشای کانال یا با افزودن افکت صدا یا بدون.

تماشای زنده ورزشی بدون پس زمینه ثابت تشویق است عجیب و غریب را تجربه کنند. قول من به تماشای اخیر فوتبال بازی از بوندسلیگا آلمان, لیگ که در خالی ورزشگاه و خودم را پریشان با آرامش بازی. در یکی دیگر از بازی که دیدم دانمارکی Superliga باشگاه AGF آرهوس, بازی, طرفداران قادر به زوم در. آنها پیش بینی شده در اطراف ورزشگاه به عنوان تیم ایفا کرده است.

آسمان در حال کار بر روی آوردن دیگر تجربیات نوآورانه برای بینندگان به عنوان به خوبی. در آسمان در وب سایت های ورزشی و در داخل نرم افزار, طرفداران می توانید تماشا “را انتخاب کنید و بازی با دوستان در اتاق و تعامل” با توجه به آزادی مطبوعات. این اجازه خواهد داد که طرفداران به “تاثیر جمعیت و سر و صدای آنها را بشنود بر روی صفحه نمایش.”

“با زنده ورزشی, برگزاری بیش از دو ماه ما زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد چگونه ما پخش در راه های جدید را به طرفداران هم, حتی اگر آنها نمی تواند ملاقات به تماشای بازی” راب وبستر, آسمان, ورزشی, مدیر عامل گفت. “ما می خواهیم Sky Sports بینندگان هنوز هم احساس می کنم از آن همه است و باید به بهترین شکل ممکن تجربه مشاهده — حتی اگر آنها نمی توانند در استادیوم و یا با خانواده و دوستان خود را.”

آسمان ورزش را نشان می دهد 64 مسابقات در مجموع با 39 منحصر به فرد به مشترکین و اضافی 25 پخش در آسمان free-to-air کانال را انتخاب کنید. بازی به طور موقت برنامه ریزی شده برای از سرگیری در ژوئن 17th با استون ویلا مصرف در شفیلد یونایتد و منچستر سیتی مقابل آرسنال. با توجه به ما هنوز در میان جهانی از همه گیر همه چیز همیشه می توانید تغییر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>