وحشی جنگل سافاری رزومه

میسور/Mysuru: سافاری در Bandipur ببر رزرو و Nagarahole پارک ملی را از سر گرفت و امروز پس از فاصله 75 روز. در حالی که وجود دارد هیچ سافاری در اوایل صبح به علت عدم بازدید کنندگان مقامات دیده می شد آماده شدن برای ظهر, عصر و شب اسلات.

قبل از علاقه مندان به حیات وحش اجازه داده شد در داخل جیپ صفری از آنها خواسته شد به پوشیدن ماسک و دست آنها sanitised. دستیار کنسرواتور از جنگل راوی کومار و محدوده جنگل افسر Naveen Kumar از Gopalaswamy محدوده تحت نظارت این ترتیبات در Melukamanahalli دروازه در Bandipur این صبح است.

گزارش از Bandipur گفت که برای ظهر صفری تنها 11 نفر آمده بودند. جنگل ماموران در بازرسی از نشانه تخته که در آن دستورالعمل های دقیق چاپ شده اند و نمایش داده می شود.

در Nagarahole ببر رزرو بیش از حد وجود دارد صبح سافاری. دفاتر و وسایل نقلیه بودند در حال آماده شدن برای شب سفر.

به غیر از, خارج, در Bandipur و Nagarahole و اتوبوس بیش از حد استفاده می شود برای سافاری اما اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای خواهد شد به شدت به دنبال یک مقام رسمی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>