ننجنگود جوانان که در بازگشت از قرارداد COVID-19

ننجنگود: 22 سال و جوانان بود که تحصیل در, Uttar Pradesh (UP) و بازگشت به ننجنگود در ژوئن 1, آزمایش مثبت برای COVID-19. او پذیرفته شده است به COVID بیمارستان در Mysuru.

ساکن Neelakantanagar در ننجنگود جوانان وارد بنگالور از طریق دهلی نو و دست مرکز قرنطینه به مدت هفت روز وجود دارد. خود را به عنوان COVID گزارش آزمون آمد منفی او فرستاده شد به ننجنگود.

به محض ورود خود را در ننجنگود, جوانان قرار گرفت, تحت, صفحه اصلی قرنطینه و سواب گلو جمع آوری شد برای COVID آزمون. به عنوان گزارش آزمایشگاه تایید مثبت برای COVID-19 روز یکشنبه, شب, شهرستان, شهری, شورای کمیساریای Karibasavaiah و سلامت کارکنان بخش بازدید Neelakantanagar و مهر و موم پایین جاده که در آن خانه از جوانان قرار گرفته است. وجود 20 خانه در جاده ها که در آن جوانان اقامت داشت و ساکنان خواهد شد در صفحه اصلی قرنطینه گفت: Karibasavaiah.

جوانان تا به حال هیچ COVID-19 علائم مانند سرفه یا تب اما او آزمایش شده مثبت; از این رو جاده ها که در آن خانه واقع شده و به پایین گفت: ننجنگود COVID-19 مسئول دکتر Ashwin.

افسر بهداشت Ashok Sub-بازرس Ravikumar و دیگران بازدید Neelakantanagar.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>