آمازون راه اندازی دو جدید Kindle Paperwhite رنگ

آمازون روشن شدن Paperwhite در حال حاضر می آید در دو رنگ جدید و آلو و و مریم (از طریق خوان دیجیتال). که به معنی Paperwhite در حال حاضر در دسترس در چهار رنگ مختلف — زمانی که آمازون تجدید نظر Paperwhite در نوامبر 2018 شما فقط می توانید آن را در سیاه و سفید و آمازون معرفی “گرگ و میش “آبی” در ماه ژوئیه گذشته.

اگر شما انتخاب کردن برای غیر سیاه Paperwhite, شما باید بدانید که تنها پشت دستگاه خواهد بود انتخاب خود را رنگ. مقابل ناهنجاری های سیاه و سفید خواهد بود مهم نیست که رنگ گزینه را انتخاب کنید.

آمازون 2018 تجدید نظر به Paperwhite به ارمغان آورد برخی از اضافات جدید از جمله ضد آب و پشتیبانی از شنیدن کتاب های صوتی که قبلا منحصر به فرد به آمازون top-end روشن شدن واحه. اما آن را خوب است برای دیدن آمازون را بیشتر تغییرات به Paperwhite در علاوه بر این به راه اندازی این رنگ های جدید.

آلو و مریم گلی Kindle Paperwhite در دسترس برای سفارش از آمازون. آنها در شروع در $129.99 برای 8GB ذخیره سازی و $159.99 برای 32GB از ذخیره سازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>