فرار معجزه آسا برای خانواده به عنوان حرکت ماشین آتش

میسور/Mysuru: یک خانواده از شهرستان بود که در بازگشت از Chamarajanagar در Maruti ذن خودرو به فرار معجزه آسا زمانی که ماشین در حال حرکت آتش گرفت و به طور کامل سوخته در نزدیکی Chikkahalli در Mysuru-T. Narasipur جاده در شب چهارشنبه.

Basappa ساکن پلیس طرح در شهرستان شده بود به Chamarajanagar همراه با اعضای خانواده اش در Maruti ذن (KA-03-MG-8772) بودند و از بازگشت به این شهر است. زمانی که آنها رسیده نزدیکی Chikkahalli در حدود 7.30 pm Basappa متوجه دود ناشی از موتور و متوجه آتش سوزی در موتور.

او بلافاصله ماشین را متوقف در کنار جاده و خواست اعضای خانواده خود را به پایین و حرکت به یک فاصله امن. به زودی آتش فرا گرفته و کسی که در میان جمعیت بود که تماشای مطلع ایستگاه آتش نشانی. هر چند آتش و خدمات اضطراری پرسنل وارد و خاموش آتش این خودرو به طور کامل سوخته آن با توجه به وارونا پلیس که ثبت نام کرده اند یک مورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>