کارناتاکا خواسته به انتشار ژوئن, ژوئیه سهمیه Cauvery آب به TN

CWMA دیدار موکول پس از Tamil Nadu در برابر کارناتاکا پیشنهاد به بحث Mekedatu

دهلی نو: این Cauvery مدیریت آب اقتدار (CWMA) خواسته است کارناتاکا برای انتشار در ماه های ژوئن و ژوئیه سهمیه آب به تامیل نادو (TN).

این CWMA جلسه که ریاست آن را آب مرکزی کمیسیون مسئول رئیس R. K. Jain خواسته کارناتاکا به انتشار 9.19 tmcft آب در ماه ژوئن و 31.23 tmcft در ماه جولای به تامیل نادو طبق سهمیه ثابت توسط دیوان عالی کشور است.

این جلسه با حضور کارناتاکا تامیل نادو تامیل نادو و کرالا مقامات از طریق ویدئو کنفرانس. به طور معمول, پنل ملاقات قبل از شروع موسمی برای تصمیم گیری کوانتومی از آب منتشر می شود کارناتاکا به پایین ساحلی دولت است.

در ضمن CWMA است موکول ششمین جلسه پس از تامیل نادو به شدت مخالف کارناتاکا تلاش برای بحث در مورد Mekedatu سد مسئله است. کارناتاکا قصد دارد برای ساخت یک مخزن متعادل در Mekedatu در کنکپورا taluk برای ذخیره آب بیش از حد.

با این حال, Tamil Nadu در مخالفت با این استناد که پیشنهاد مخزن خواهد نگه داشتن کنترل نشده متوسط جریان بین KRS, Kabini و Biligundlu آن را به عنوان محروم تامیل نادو ماهانه جریان برای آبیاری در این ماه بسیار مهم از ژوئن تا سپتامبر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>