هر چهار نفر از دولت منتخب unopposed به Rajya سبها

بنگلور: JD(ع) Supremo و نخست وزیر سابق H. D. Deve Gowda کهنه کنگره رهبر Mallikarjun Kharge و BJP نامزدهای Eranna Kadadi و Ashok Gasti انتخاب شده است unopposed به چهار خالی Rajya سبها (RS) کرسی از دولت است.

دیروز آخرین روز برای خروج از نامزدی مقالات برای RS نظرسنجی بود که به جای برنامه ریزی شده در ژوئن 19. به عنوان هیچ کس دیگری به غیر از این چهار نامزد باقی مانده در فرای همه آنها اعلام شد انتخاب unopposed در روز جمعه. اگر چه یک نامزد مستقل ثبت کرده بود نامزدی کاغذ آن را رد کرد و بر این اساس است که هیچ MLA داشتند پیشنهاد خود را نامزدی.

Vidhana سبها, منشی, M. K. Vishalakshi بود که همچنین افسر انتخاباتی رسما اعلام کرد که H. D. Deve Gowda (JD-S) Mallikarjun Kharge(کنگره), Eranna Kadadi و Ashok Gasti (هر دو BJP) انتخاب شده است unopposed به RS.

چهار صندلی افتاده بود خالی پس از اتمام دوره تصدی Prabhakar Kore از BJP Kupendra ردی از JD(ع) و B. K. Hariprasad و M. V. Rajeev Gowda کنگره است.

در حالی که Kharge, Kadadi و Gasti در حال ورود به RS برای اولین بار هوان Gowda است ورود مجلس برای دومین بار به عنوان زودتر او یک عضو از خانه, زمانی که او نخست وزیر بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>