تنش در Rammanahalli به عنوان روستاییان اعتراض دوباره باز مشروب فروشگاه

میسور/Mysuru: تنش گریبانگیر Rammanahalli روستا در حومه شهرستان صبح امروز به عنوان صدها نفر از روستاییان خشمگین اقدام به خرابگری یک مشروب فروشگاه است که به طور ناگهانی دوباره افتتاح شد امروز صبح با وجود مخالفت شدید.

یکی H. Kalleshi از Davanagere باز کرده بود یک مشروب فروشی مغازه در Rammanahalli واقع خاموش Bannur جاده حدود 6 ماه پیش پس از گرفتن یک ساختمان متعلق به یک نگا روستا در اجاره. اما با توجه به مخالفت شدید از روستاییان مغازه بود تعطیل چند روز بعد. اما پس از آرامش در مستند محدودیت های مشروب مدیر فروشگاه Veeranna بنا به گزارش ها با پشتیبانی از برخی از localites دوباره افتتاح فروشگاه در حدود 8 صبح امروز زمانی که صدها نفر از روستاییان جمع شده در مقابل مغازه و مجبور به بسته شدن فروشگاه شراب.

خشمگین روستاییان نیز گفته manhandled Veeranna و تخریب مغازه را به نام هیئت مدیره هوردنجس و موانع در این نزدیکی هست.

Mysuru جنوبی پلیس با عجله به روستا و تلاش برای آرام کردن اوضاع. مالیات غیر مستقیم مقامات رهبری بازرس Prema بیش از حد بازدید از روستا و تلاش برای متقاعد کردن روستاییان است که با تداوم تقاضای خود را برای لغو مالیات غیر مستقیم گواهینامه دائم بسته شدن فروشگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>