آلمان می گوید آن coronavirus تماس با ردیابی برنامه آماده

آلمان وزیر بهداشت روز یکشنبه گفت که تماس خود را ردیابی برنامه های گوشی های هوشمند راه اندازی خواهد شد این هفته رویترز گزارش داد. این برنامه با استفاده از کوتاه برد بلوتوث برای تماس با افرادی که ممکن است در معرض به کسی که قرارداد coronavirus و تکیه می کند یک پایگاه داده متمرکز با توجه به انتخاب.

تماس با ردیابی شامل مصاحبه با افراد آلوده به پیدا کردن جایی که آنها بوده ام و که آنها ممکن است در تماس با با هدف کند کردن روند گسترش ویروس. در حالی که چند کشور دیگر در حال حاضر راه اندازی شد تماس با برنامه ردیابی پیشرفت بوده است آهسته تر در ایالات متحده با نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و دقت است.

آلمان تنظیم شده است برای استراحت آن محدودیت های مسافرتی برای کشورهای اتحادیه اروپا و بریتانیا روز دوشنبه و وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: کشور ارائه خواهد شد توصیه های سفر به بازدید کنندگان خارجی است. آلمان تا به حال بیش از 186,000 موارد coronavirus و 8,787 مرگ اما مورد ستایش قرار داد به صورت گسترده آن تلاش های تست و اجتماعی فاصله گرفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>