مایکروسافت گزارش بازیابی سفارشی Xbox Live gamerpic ارسال

مایکروسافت بازیابی سفارشی Xbox Live gamerpics, Windows مرکزی گزارش شده است. این غول نرم افزاری تبدیل کردن توانایی ها gamerpics باشگاه, عکس و باشگاه پس زمینه نزدیکی پایان ماه مارس میان یک افزایش در تقاضا است.

مایکروسافت دیگر خدمات ابر از جمله ویندوز مجازی, دسکتاپ, تیم میکسر و ایکس باکس بازی پاس نیز شاهد بزرگ افزایش تقاضا در ماه مارس به عنوان بسیاری از مردم روی زمین افتاده بودند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این شرکت همچنین گفت: در این زمان که در آن مشغول به کار بود با بازی ناشران برای ارائه بالاتر پهنای باند فعالیت های مانند به روز رسانی بازی در اوج بازی ساعت.

برقراری امکانات مانند سفارشی gamerpics ممکن است به معنی فشار تقاضا برای Xbox Live کاسته است با بسیاری از مناطق شل شدن مستندات و اجتماعی فاصله گرفته است. مایکروسافت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر یکشنبه.

مایکروسافت در گزارش آوریل که ایکس باکس محتوا و خدمات افزایش 2 درصد در سال در طول سال در طول سه ماهه سوم. طی تماس با سرمایه گذاران به بحث در مورد نتایج سه ماهه سوم مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا گفت ایکس باکس بازی عبور آمار 10 میلیون مشترک و Xbox Live تا به حال نزدیک به 90 میلیون کاربر فعال ماهانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>