سونی وعده دوباره طراحی PS5 داشبورد با ‘هیچ صفحه دست نخورده’

سونی نشان داد آن 5 پلی استیشن کنسول طراحی در هفته گذشته و به طور خلاصه به طعنه این سیستم عامل در حال حاضر سونی معاونت طراحی UX در پلی استیشن مت MacLaurin است امیدوار کننده یک بازرسی و نگهداری رابط کاربر برای PS5. توصیف جدید رابط کاربری نرم افزار به عنوان یک “بسیار جالب تکامل از سیستم عامل” MacLaurin می گوید آن را یک “100 درصد تعمیرات اساسی PS4 UI و برخی بسیار متفاوت مفاهیم جدید” در LinkedIn موضوع.

“آن را به عنوان UI آن را عملی اما آن را یک کل جدید زبان بصری و کامل rearchitecting از رابط کاربری” توضیح می دهد که MacLaurin. جدید PS5 سیستم عامل است “زیرکانه تر از زرق و برق اما بدون صفحه دست نخورده است” او اضافه می کند.

MacLaurin می گوید این تیم را نشان می دهد که سیستم عامل جدید به زودی پس از سونی به طور خلاصه به طعنه بخشی از آن را در طول آن PS5 جریان بازی. این PS5 سیستم عامل نشان داده شد به عنوان بخشی از چندین تخم مرغ عید پاک در سراسر سونی در رویداد هفته گذشته به اوج خود رسید در سخت افزار را نشان دهد.

در حالی که سونی امیدوار کننده است کاملا بازرسی و نگهداری داشبورد برای PS5, مایکروسافت در حال شکل گرفتن روش کمی متفاوت است. به جای آن از یک طراحی مجدد اساسی مایکروسافت است که با تمرکز بر بهینه سازی موجود در آن Xbox One dashboard برای آینده ایکس باکس سری X به طوری UI است که به عنوان آشنا به عنوان امکان پذیر است. ایکس باکس سری X داشبورد خواهد ماند تراز وسط قرار دارد با Xbox One اما با برخی از پیشرفت و به روز رسانی ساخته شده قبل از کنسول جدید راه اندازی.

MacLaurin همچنین teases یک “شاید” در پاسخ به یک سوال در مورد تغییرات در صفحه اصلی و رابط کاربری اما نمی فاش کردن هر گونه ویژگی برای PS5 سیستم عامل. شاید بیشتر جالب توجه است MacLaurin همچنین نکات در سخت افزار سفارشی طرح برای PS5 در آینده خواهد شد که فراتر از آنچه که ما در حال استفاده می شود به با PS4.

“این [سخت افزار] نیز قابل تنظیم در جهات قبلی gens, نیست,,” نشان می دهد MacLaurin. او حتی teases یک “شاید” پاسخ به سوالات در مورد یک نسخه از PS5 که “وجود خواهد داشت یک نسخه ویژه برای همه است.” روشن است ما شنیده نمی, هر جزئیات در مورد PS5 سخت افزار یا نرم افزار فقط رتبهدهی نشده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>