تجدید نظر DC مردم با COVID-19 علائم به فایده آزمون رایگان تعیین شده در بیمارستان

میسور/Mysuru: معاون کمیسر (DC) Abhiram G. Sankar مردم خواست برای دریافت خود را مورد آزمایش قرار در نزدیکترین دولت و یا بیمارستان های خصوصی در صورتی که COVID-19 علائم.

علائم COVID-19 در حال اجرا بینی و سردرد و گلو درد و سرفه های خشک و تب و اشکال در تنفس.

اگر موارد ساری و ILI در بیماران مراجعه خصوصی و بیمارستان و پلی کلینیک یا درمانگاه از جمله بیماران باید اجباری خود را آزمایش COVID-19 در COVID بیمارستان در KRS جاده, K. R. بیمارستان و Cheluvamba بیمارستان در شهرستان Taluk بیمارستان در T. Narasipur, Nanjangud, H. D. Kote, Hunsur, K. R. نگر و Periyapatna جامعه مراکز درمانی در Saligrama, Hullahalli و Tagadur رایگان از هزینه.

کسانی که خود را سواب گلو برای تست توصیه به استراحت در منزل تا آزمایشگاه نتیجه شناخته شده است و هیچ اجباری قرنطینه سیاست برای چنین مواردی است. اگر گزارش آزمایشگاه نوبت مثبت چنین فرد برای جدا خواهد شد درمان است.

بیان کرد که این مرحله توسط وزارت بهداشت و درمان است به اطمینان حاصل شود که تمام علامتی افراد در حال آزمایش DC درخواست عمومی برای همکاری و استفاده از این سرویس به خود را تست به عنوان به زودی به عنوان COVID-19 علائم دیده می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>