گوگل جدید Stadia کیت استارتر و آن را 30 دلار ارزان تر

شما لازم نیست خود گوگل گیم پد یا دانگل سعی کنید آن Stadia cloud gaming خدمات به خصوص در حال حاضر که آن را با این نسخهها کار در عملا هر تلفن آندروید — اما اگر شما می خواهید به آتش Stadia در خود تلویزیون 4K با یک گیم پد بی سیم, شما می توانید انجام دهید که برای ارزان تر در حال حاضر.

امروز گوگل با ارائه جدید Stadia برتر Edition starter kit برای 99 $است که می آید با شرکت Chromecast فوق العاده HDMI دانگل و مراکز کنترل شما نیاز به کنترل آن را از نیمکت خود را و آن آثار نیز متصل به یک تلفن و یا به صورت بی سیم با کامپیوتر است.

قبلا گوگل به فروش می رسد هر دو دستگاه در یک 129 دلار بسته نرم افزاری است که همچنین با سه ماه اشتراک به Stadia نرم افزار خدمات ارائه می دهد که 4K-ish پخش صدای فراگیر و دسترسی به بازی های رایگان در هر ماه. جدید بسته نرم افزاری دیگر همراه با سه ماه رایگان از Stadia Pro به طوری که آن را دقیقا 30 دلار پس انداز — اما اگر شما در حال برنامه ریزی برای گوگل امکان استفاده از نسخه رایگان از Stadia که می آید با یک ماه آزمایشی رایگان از نرم افزار به هر حال شما پرداخت کمتر از شما می خواهم که قبل از.

در حال حاضر Chromecast فوق العاده است تنها به طور رسمی پشتیبانی از راه بازی Stadia در تلویزیون و مراکز کنترل کننده تنها کنترل سازگار با Chromecast فوق العاده تجربه به این دلیل که Chromecast نمی برقراری ارتباط مستقیم با کنترل. (به مراکز کنترل ارسال می توانید دستورات آن به طور مستقیم به مراکز سرویس دهنده با استفاده از خانه خود را از Wi-Fi که اجازه می دهد تا آن را دریافت کنید که در اطراف محدودیت.)

شما می تواند به لحاظ نظری پلاگین تلفن همراه آندروید خود را یا قرص خود را به تلویزیون خود را با یک کابل HDMI به استفاده از هر یک از بسیاری دیگر پشتیبانی از کنترل کننده بازی.

اگر شما در حال حاضر خود یک Chromecast فوق العاده خود را بررسی کنید و ایمیل های قدیمی; شما ممکن است قادر به استفاده از یک سه ماه Stadia Pro trial ارائه, و همچنین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>