7 تکنیک های اثبات شده برای مجموعه ای از اولویت ها است که کار

کلید ماندن مولد و متمرکز است که به مجموعه ای از اولویت ها است که حداکثر رساندن زمان خود را. شما می توانید ایجاد یک تصویر ذهنی از آنچه شما می خواهید برای رسیدن به در زندگی و برنامه ریزی وظایف خود را به چین با این تصویر. با انجام این کار, اولویت های خود را منعکس خواهد کرد به اهداف خود و کمک به شما به طور موثر در مسیر باقی بماند.

چرا مهم است برای تعیین اولویت های?

تنظیم اولویت های شما را قادر به:

یک زندگی کامل

برخی از مردم بر این باورند که شما باید به قربانی کردن یک جنبه از زندگی خود را برای به دست آوردن در مناطق دیگر. شما لازم نیست به. شما فقط نیاز به یاد بگیرند که چگونه به مجموعه ای از اولویت ها است که تحت پوشش تمام زمینه های زندگی خود را.

تعیین اولویت ها به شما می دهد یک حس از آنچه شما نیاز دارید و هنگامی که. آن را نیز به شما برای از بین بردن استرس از دست رفته بر روی یک کار مهم است. شما وقت آزاد برای استراحت و توسعه تمرکز در کار بعدی است.

از بند باز کردن خلاقیت خود را

درک آنچه شما نیاز دارید برای رسیدن به اهداف خود خواهد declutter ذهن خود را و شما را قادر به خلاق تر. شما نیاز به سطح بالایی از خلاقیت برای تکمیل کار خود را. در غیر این صورت وظایف خود را تبدیل خواهد شد خسته کننده و طاقت فرسا است.

احساس موفقیت

در هر زمان شما تیک تیک جعبه و یا عبور کردن از یک کار شما انجام شده را در لیست خود شما یک احساس است که شما در حال حرکت در خط خود را با ماموریت زندگی. هر پایان کار شما طول می کشد به جلو در حالی که هر از دست رفته مهلت حرکت شما رو به عقب. تنظیم اولویت خواهد ساخت اعتماد به نفس شما نیاز به اهداف بزرگتر و مسئولیت.

5 پرسش و پاسخ برای کمک به شما در تنظیم اولویت های

برایان تریسی شناخته و سخنران انگیزشی و توسعه خود نویسنده توصیه می شود پنج سوال[1] شما می توانید به طور مداوم از خود بپرسید برای برخی از شما در حال زندگی در راستای اولویت های خود را. در اینجا این سوال:

تبلیغات

1. چرا شما پرداخت می شود?

از خود بپرسید اگر شما در حال انجام آنچه شما پرداخت می شود به انجام. اگر شما یک کارمند از خود بپرسید “چه خواهد شد من انجام می شود اگر رئیس من حاضر است و من ؟

در اینجا چگونه برای پاسخ به این سوال. لیست تمام وظایف شما پرداخت شده است به انجام. درخواست رئیس یا رهبر تیم رتبه وظایف به ترتیب اهمیت. از این پس کار بر روی وظایف که رئیس خود را به عنوان مهم ترین. اگر شما یک کارآفرین اولویت بندی مهم ترین وظایف است که همسو با اهداف خود.

2. شما چه ارزش ترین وظایف است ؟

به یاد بیاورید که 20 درصد از وظایف خود را کمک 80 درصد از ارزش خود را به کار می کنند. کدام یک از وظایف خود را کمک بالاترین ارزش برای کسب و کار شما?

3. چه نتایج کلیدی شما نیاز به تکمیل یک وظیفه ؟

شکل و نتایج واقعی که شما نیاز دارید برای رسیدن به منظور انجام کار خود را. پیدا کردن مهم ترین جنبه های کلیدی نتیجه مناطق.

4. چه تنها می تواند به شما است که باعث می شود یک تفاوت بزرگ?

چه شده است که تنها یک چیز شما می توانید انجام دهید که می تواند تاثیر کسب و کار خود و یا سازمان مثبت? انجام این کار کارآمد می تواند تاثیر مثبت خود را حرفه ای و کسب و کار.

5. آنچه که با ارزش ترین چیز برای استفاده از وقت خود را برای در حال حاضر ؟

این یک سوال مهم در مدیریت زمان خود را به طور موثر. شکل از مهم ترین وظایف شما باید هزینه های خود را در زمان و کامل وظایف قبل از هر چیز دیگری است.

در حالی که این سوالات می تواند شما را قادر به تنظیم اولویت ها است که کار در اینجا هفت راه شما می توانید مجموعه ای از اولویت ها برای تکمیل فعالیت های روزانه خود را.

تبلیغات

7 تکنیک موثر برای تعیین اولویت ها

1. برجسته کردن ارزش های اصلی خود

چیزهایی که برای شما مهم آن چیزهایی است که شما نمی توانید تجارت برای هر چیزی در زندگی ؟ آنها را بنویسید!

شما می توانید ایجاد یک جدول را پوشش می دهد همه جنبه های زندگی خود را: خانواده خود را حرفه ای کسب و کار و بهبود است. سپس لیست سه تا از مهم ترین اولویت ها در هر جنبه ای است.

هنگامی که شما انجام داده اند که اختصاص 80 درصد از وقت خود را به انجام اولویت های خود را. شما می توانید کارهای دیگر که کمتر مهم با زمان باقی مانده.

2. تراز برنامه خود را با ارزش های اصلی خود

برنامه روزانه خود را باید حول آن ارزش است که شما می توانید سازش. چقدر زمان شما تخصیص برای هر وظیفه نشان می دهد آنچه در اولویت های خود هستند. مردم اغلب وقت خود را صرف در چیزهایی است که به حساب نمی آوریم در حالی که از دست دادن بینایی از آنچه واقعا مهم است. شما لازم نیست که برای انجام آن همه شما می توانید نماینده نوکر فعالیت های در حالی که شما در تمرکز وظایف است که تقاضا مهارت های خود و تجربه است.

3. شناسایی وظایف فوری

این ماتریس آیزنهاور را به جلو اهمیت تعیین اولویت ها. ماتریس ویترین خود را فوری و مهم وظایف کمک به شما برچسب چیزهایی که نمی توانید صبر کنید.

برخی از وظایف مانند ارسال ایمیل و یا تکمیل گزارش های خود باید به قسمت بالای لیست خود را به دلیل ناتمام یک گزارش به تاخیر می توانید ارائه خود را با رئیس خود. آن مهم است برای پیدا کردن خود را در کارهای فوری و کامل آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آیزنهاور توصیه می شود که شما نماینده آن است که “فوری و مهم نیست” در حالی که تمرکز شما بر روی چیزهایی که “فوری و مهم است.”

تبلیغات

4. تجزیه و تحلیل که خود را سازنده ترین روز

هر روز می آید با آن معنا و هدف. یکی از بهترین استراتژی این است که برای پیدا کردن روز خاص شما همیشه در بهترین حالت خود را. آن می تواند یک روز مرخصی از محل کار و یا در تعطیلات آخر هفته. هنگامی که شما را ساخته اند این کشف تلاش فوری ترین و مهم وظایف خود را در لیست به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در این روز است.

5. آماده سازی پیش رو

چگونه شما قصد دارید? برجسته آن وظایف است که ممکن است در فهرست خود را برای روز بعد در پایان هر روز. ایجاد یک لیست برای روز بعد شما را به این معنا است که شما در حال پیشرفت در زندگی است. شما می توانید از خواب بیدار روز بعد برای کار در اولویت شما در حال حاضر در مجموعه با اطمینان.

6. می دانیم که تنظیم اولویت یک مهارت است

هیچ کس متولد شده است با اولویت بندی مهارت. در آن طول می کشد یادگیری و تمرین مداوم برای تبدیل شدن به کامل است. هنگامی که شما مجموعه ای از اولویت ها در طول زمان شما خواهد ساخت که توانایی به مجموعه ای از مهارت های. هنگامی که آن را تبدیل به یک skillset شما دیدن شواهد در زندگی و خانواده خود را.

7. ایجاد یک جدول زمانی

تنظیم یک جدول زمانی که اولویت بندی وظایف خود را. شما باید واقع بینانه زمانی که تعیین اولویت ها. جلوگیری از انباشته اولویت های خود را; در عوض, آنها گسترش بیش از یک چهارچوب زمانی مشخص است.

ساخت یک جدول زمانی برای برخی از اولویت های خاص را از بین بردن استرس تحت فشار زمانی که آنها در نهایت تبدیل فوری است. در حالی که برخی از مردم عملکرد بهتر تحت فشار زیادی نمی کنند. بنابراین ایجاد یک جدول زمانی و گسترش وظایف خود را بیش از آن از مشکل ترین ساده ترین.

پاداش: از بین بردن حواس او را پرت

حواس او را پرت مهم دشمنان شما نیاز به مقابله با زمانی که شما نیاز به رسیدن به مجموعه خود را اولویت است. محدود کردن حواس او را پرت خواهد شما را قادر به تمرکز بر روی آنچه شما باید ذهن خود را به انجام. آن را طول می کشد و تمرکز برای رسیدن به اهداف خود در زندگی است.

این مراحل را به خلاص شدن از تهدید به خود تمرکز و بهره وری:

تبلیغات
خاموش کردن رسانه های اجتماعی اطلاعیه

شما نمی توانید بدون گوشی های هوشمند خود را, اما شما می توانید نحوه استفاده از آنها. خاموش کردن سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود را هنگامی که شما مشغول هستند و یا گذراندن وقت با افراد مهم در زندگی خود را. هر بار که شما تحت فشار خود را چک کنید, اطلاعیه ها, تلفن خود را خاموش کنید یا آن را در یک اتاق دیگر و تمرکز.

نگاهی به یک استراحت

بدن شما طراحی شده است برای رفتن بر می شکند. خود را انکار کند که فرصتی برای تجدید و تازه کردن ذهن خود را. حداکثر زمان استراحت خود را برای انجام کارهایی که به شما شادی و سرور است.

مراقبت از بدن خود را

سلامت جسمی نقش حیاتی در دستیابی به مجموعه خود را اولویت است. ورزش و خوردن مواد غذایی سالم می تواند کمک به شما اقامت مناسب برای به انجام رساندن اهداف خود را

کامل ترین وظیفه ای دشوار است اولین چیزی که در صبح

شما در بهترین خود را هنگامی که شما فقط از خواب بیدار شده. آن است که معقول و منطقی به آن دسته از وظایف است که شما بیم کردن لیست خود را بلافاصله. این شما را قادر به آزاد کردن پربارتر زمان بعد در روز.

انجام دور با افراد سمی

افراد سمی هستند کسانی که عادات ناسالم. ماندن در اطراف آنها تخلیه می تواند شما را از قدرت و انگیزه شما نیاز به نگه داشتن رسیدن به اهداف خود. بلکه خودتان را احاطه کرده با مولد بلند پروازانه و تمرکز افراد است. با توجه به جیم Rohn[2]

“شما میانگین پنج نفر شما اویختن با.”

افکار نهایی

یک راه مطمئن به ماندن متمرکز و تولیدی را مطابق اقداماتی که در راستای اهداف خود است. توانایی برای تنظیم اولویت های است که کار بسیار قابل توجهی برای کمک به شما تبدیل شدن به موفق تر است.

لیست ارزش های اصلی خود و مطابقت آنها را با برنامه روزانه خود را. سپس شکل خود را از مهم ترین وظایف و انجام آنها را زمانی که شما در بهترین خود را. فراموش نکنید که برای آویزان کردن با مردم که به طور مداوم به شما یادآوری از اهداف خود را. تعیین اولویت تمرکز و تکرار این روند.

راهنمایی های بیشتر در مورد چگونه به مجموعه ای از اولویت ها

عکس های اعتباری: Firza Pratama از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>