Twitch استودیو راه اندازی بر روی مک در نسخه بتا

امروز با کشش خود را راه اندازی جریان اختصاصی نرم افزار Twitch استودیو بر روی Mac در باز کردن بتا با توجه به یک پست وبلاگ در خود وب سایت. این یک حرکت هوشمند. نسخه اصلی نرم افزار PC-تنها و در حالی که رایانه های شخصی تا حدودی راحت تر به جریان از دلایل مختلف — عمدتا به گزینه های نرم افزار — آن را حس می کند که سازندگان که نیست کاربران کامپیوتر می خواهید برای دریافت در در جریان بیش از حد. (همه گیر نیز قطعا بیشتر مردم علاقه مند در جریان است.)

اگر شما جدید به جریان, حرکت یا کشش ناگهانی Studio یک محل عالی برای شروع است. آن شده است بهینه سازی شده توسط Twitch برای سهولت استفاده و آن را به شما از طریق پیاده روی سخت ترین بخش های راه اندازی یک جریان. (که شده است: جزئی با ویژگی های تنظیمات.) آن نیز ساخته شده است در هشدار چت ادغام و یک دسته از گزینه های سفارشی سازی به پخش خود را به ایستادگی کردن. این همه گفت: اگر شما در حال حاضر با استفاده از OBS, Streamlabs OBS یا XSplit این احتمالا نیست این نرم افزار برای شما دلیل این که کسانی که برنامه های دیگر ارائه انعطاف پذیری بسیار بیشتری از آنچه کشش Studio می توانید به آنها نیز commensurately سخت تر به استفاده از.

شما می توانید دانلود Twitch Studio برای مک بتا حق در اینجا. خوشحال جریان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>