TwitchCon سن دیگو لغو شده است

TwitchCon سن دیگو جریان پلت فرم بزرگ کنفرانس سالانه در آمریکا لغو شده است با توجه به همه گیر.

“با توجه به محدودیت در اجتماعات بزرگ و مداوم نگرانی برای سلامت و ایمنی جامعه ما کشش تیم محلی سن دیگو جامعه ما تصمیم به لغو TwitchCon سن دیگو در این پاییز” Twitch در بیانیه ای گفت.

این رویداد تا به حال شده است که قبلا برنامه ریزی شده برای سپتامبر 25, سپتامبر 27th. با این حال, حرکت یا کشش ناگهانی ترک باز احتمال این که آن را به میزبان نوعی از TwitchCon این سال و آن را برای تلفن های موبایل مانند آن می تواند محل آنلاین. “در حالی که ما نمی تواند جمع آوری در فرد ما در حال بررسی راه هایی است که ما می تواند پیوستن به نیروهای در بعد دیگری بعد از این سال” Twitch گفت.

در ماه مارس, حرکت یا کشش ناگهانی لغو شد TwitchCon آمستردام است که برنامه ریزی شده برای مه 2 و ممکن است 3. و فقط این هفته PAX سازمان کنفرانس لغو فرد PAX غرب نشان می دهد در سیاتل بود که برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر و اعلام کرد همه آنلاین PAX کنفرانس آنلاین است که برنامه ریزی شده برای اواسط سپتامبر.

بسیاری دیگر بازی های بزرگ حوادث نیز لغو شده است از احتیاط برای COVID-19 از جمله E3 و بازی در کنفرانس توسعه دهندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>