وزیر توزیع کیت به بهداشت و درمان کارگران, صفحه اصلی, سپاه پاسداران و روزنامه توزیع کنندگان

میسور/Mysuru: منطقه-اتهام وزیر S. T. Somashekar در یکشنبه توزیع مواد غذایی کیت به بهداشت و درمان کارگران, صفحه اصلی, سپاه پاسداران و روزنامه توزیع کنندگان که ارائه خدمات در طول زمان تست از Coronavirus بیماری همه گیر.

در یک تابع سازمان یافته توسط دولت های منطقه در Kalamandira در شهر Somashekar نمادین توزیع 100 مواد غذایی کیت اسپانسر شده از طرف ننجنگود مبتنی بر جايزه Generics.

صحبت به مناسبت MP Pratap Simha در حالی که استقبال از کار سخت خود را گفت: “در طول مستند دوره حتی پزشکان از ترس به بیرون آمدن از خانه های خود به دلیل ترس از آلوده شدن اما شجاع بهداشت و درمان کارگران را به خطر انداخته اند جان خود را برای مبارزه با بیماری به عنوان خط مقدم رزمندگان. به طور مشابه, خانه پاسداران و روزنامه های توزیع ارائه شده اند خدمات خود را در وضعیت همه گیر.”

منطقه مسئول وزیر S. T. Somashekar و معاون کمیسر Abhiram G. Sankar همچنین با تمجید از تلاش های این کارگران است.

جنگل وزیر آناند Singh, MLA, S. A. Ramdas, ZP مدیر عامل Prashant Mishra, ASP, P. V. Sneha بهداشت منطقه افسر Dr. R. Venkatesh, کانادا, فرهنگ و دستیار کارگردان H. Chennappa و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>