Snapchat معذرت خواهی برای Juneteenth فیلتر که باعث به کاربران برای ‘لبخند’ به شکستن زنجیر

اسنپ چت است عذرخواهی برای بحث برانگیز Juneteenth فیلتر است که اجازه به کاربران برای “لبخند و شکستن زنجیر” گفت: فیلتر رفته بود از طریق معمول خود را بررسی پروتکل های. فیلتر شد panned توسط منتقدان در صبح روز جمعه و در مدت کوتاهی پس از انتشار آن برای خود تن ناشنوایی و غیر فعال بود حدود 11 AM ET.

“ما عمیقا عذر خواهی به اعضای Snapchat جامعه که این لنز توهین آمیز” یک ضربه محکم و ناگهانی سخنگوی گفت: در یک ایمیل به آستانه. “یک گروه متنوع از ضربه محکم و ناگهانی اعضای تیم درگیر در توسعه این مفهوم اما یک نسخه از این لنز که رفت زندگی برای Snapchatters این صبح نشده بود تایید شده از طریق فرآیند بررسی ما. ما در حال بررسی این که چرا این اشتباه رخ داده است به طوری که ما می تواند جلوگیری از آن در آینده است.”

آتلانتا مبتنی بر دیجیتال استراتژیست علامت گذاری به عنوان S. Luckie نشان از فیلتر در توییتر خواستار آن را “جالب است.” فیلتر نشان داد آنچه به نظر می رسد یک تقریب از پان-آفریقایی پرچم و باعث کاربر برای لبخند — ماشه مشترک برای متحرک اسنپ چت فیلتر — باعث زنجیر به نظر می رسد و پس از آن شکستن پشت کاربر.

Juneteenth است که سالگرد این روز در سال 1865 هنگامی که یک گروه از بردگی مردم در تگزاس در نهایت متوجه شدند که برده داری در آمریکا به پایان رسید بیش از دو سال پس از آبراهام لینکلن امضا رهایی ا …

این Juneteenth فیلتر می رسد کمی بیش از یک هفته پس از گزارش ظاهر است که ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل Evan Spiegel شد به تأخیر انداختن انتشار عمومی این شرکت تنوع آمار و چون او نگران بود که “این همه آشکار که در واقع نرمال ترکیب فعلی فن آوری نیروی کار است.” او گفت: CNBC در ماه ژوئن 11th, مصاحبه که ضربه محکم و ناگهانی بود “در واقع اختراع یک راه جدید در حال حاضر به انتشار این اطلاعات و همچنین آن را روشن در مورد برنامه های ما شامل نمایندگی در ضربه محکم و ناگهانی و به طور گسترده تر در این صنعت است.”

اشپیگل گفت: این شرکت تنوع آمار که “اسنپ چت به نظر می رسد مانند بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری در نظر نمایندگی.” ترین دره سیلیکون شرکت فنی انحراف به شدت سفید و نر. ضربه محکم و ناگهانی بوده است که یکی از معدود شرکت سیلیکون ولی هرگز انتشار تنوع گزارش.

تازه ترین توییت در ضربه محکم و ناگهانی, Inc. حساب توییتر به تاریخ ژوئن 1st, لینک به یک بیانیه از اشپیگل و می گوید: “ما محکوم به نژاد پرستی. ما باید در آغوش تغییر عمیق. این شروع می شود با دفاع از ایجاد فرصت های بیشتر و برای زندگی ارزش های آمریکایی از آزادی و برابری و عدالت برای همه است.”

این اولین بار نیست یک اسنپ چت فیلتر رفته بد چپ چپ. در سال 2017, آن افتخار روز بین المللی زنان با ارائه فیلتر از زنان مشهور مثل فریدا کالو, رزا پارکس و ماری کوری, اما اضافه دودی آرایش چشم و صورت “نازک” اثر به کوری فیلتر. آن را تا به حال دو misfires با فیلتر در سال 2016: آن منتشر Bob Marley فیلتر افتخار 4/20 قرار داده است که کاربران selfies در آنچه بسیاری از کاربران احساس به مبلغ دیجیتال blackface و بعد از آن که در سال ساخته برای تلفن های موبایل الهام گرفته از فیلتر است که ایجاد “yellowface” کاریکاتور از آسیایی ها.

به روز رسانی ژوئن 19, 11:15am می باشد و همکاران: اضافه شده که ضربه محکم و ناگهانی به نظر می رسد که حذف فیلتر.

به روز رسانی ژوئن 19th, 12:21 ET: بیانیه می افزاید: از ضربه محکم و ناگهانی سخنگوی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>