Comcast ادامه خواهد داد به ارائه دسترسی رایگان به آن 1.5 میلیون سکس با وای فای Wi-Fi را از طریق پایان سال 2020 این شرکت اعلام کرد. “ما شاهد یک جهش بزرگ در استفاده پس از ما باز کرد تا ما نقاط عمومی و ما هیجان زده به نگه داشتن آنها را باز از طریق پایان سال به عنوان کشور آغاز می شود گام برای بازگشایی” شرکت در بیانیه ای گفت.

Comcast نیز گسترش آن را برای 60 روز از سرویس اینترنت رایگان به مشتریان جدید خود اینترنت ملزومات ردیف طراحی شده است که برای کم درآمد مشتریان. که ارائه شد به پایان می رسد در ماه ژوئن 30th, اما همچنین از طریق ادامه خواهد داد تا پایان سال..

Comcast در یکی از چندین پهنای باند اینترنت ارائه دهندگان متعهد به کمیسیون ارتباطات فدرال را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد در ماه مارس به عنوان coronavirus نگه داشته و مردم را خانه نشین و متکی به اتصال به اینترنت برای کار و تحصیل از راه دور. این Isp ها وعده داده شده برای پایان دادن به خدمات برای خوابگاه یا کسب و کارهای کوچک است که قادر به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل همه گیر و به صرف هزینه های اواخر. تعهد همچنین شامل یک ارائه برای باز کردن شبکه های Wi-Fi را به “هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد.”

در آوریل 30th, Comcast اعلام کرد که ارسال شده درآمد حاصل از $26.6 میلیارد دلار برای سه ماهه اول سال 2020 یک 0.9 درصد کاهش در سال بیش از سال و درآمد خالص از $2.1 میلیارد و 40 درصد افت از سال پیش سه ماهه. و حتی اگر این شرکت از دست 409,000 کابل تلویزیون مشتریان در Q1 با توجه به درآمد خود را گزارش آن اضافه شده 477,000 اینترنت به مشتریان که این شرکت گفت: آن بهترین فصلنامه شماره در بیش از یک دهه. بی سیم درآمد برای سه ماهه بود تا 52 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de