گوگل به پایان می رسد محاکمه عکس سرویس است که برداشت و چاپ عکس برای کاربران

گوگل در حال پایان دادن به محاکمه برنامه یک سرویس است که به کاربران فرستاده الگوریتم انتخاب شده چاپ از خود گوگل عکس کتابخانه Droid Life گزارش شده است. این سرویس مبتنی بر اشتراک راه اندازی در آمریکا در ماه فوریه با یک هزینه ماهانه از $7.99 کردم که شما 10 چاپ 4×6 از قبلی 30 روز.

خدمات چاپ کاربران مجاز به انتخاب کنید که تم های این سرویس باید اولویت بندی در انتخاب چاپ ارائه “مردم و حیوانات خانگی,” “چشم انداز” و “یک کمی از همه چیز” را به عنوان گزینه های. کاربران قادر به ویرایش انتخاب های قبل از عکس ها چاپ شدند.

گوگل با ارسال اخطار به مشترکین است که از این سرویس نمی خواهد در دسترس خواهد بود پس از ژوئن 30th, با توجه به Droid Life:

با تشکر از شما برای بازخورد ارزشمند این چند ماه گذشته. شما باید ما را با ارائه تعداد زیادی از اطلاعات مفید در مورد چگونه ما می تواند تکامل این ویژگی است که ما امیدواریم که به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. لطفا نگه داشتن چشم خود را باز برای به روز رسانی های آینده.

اگر چه ما به پایان خواهد آزمایشی برنامه ما امیدواریم که شما تجربه برخی از شادی از چاپ های دریافتی شما در طول راه.

روشن نیست که اگر گوگل را راه اندازی مجدد این سرویس بیشتر به طور گسترده ای در آینده, و یا اگر آن را در حال کنار گذاشتهشدن به طور نامحدود. ما رسیده ایم به Google برای کسب اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>