یکشنبه و صرف

تاریخ با خورشید گرفتگی حلقوی بین المللی یوگا در روز انقلاب تابستانی موسیقی جهان روز و روز پدر

میسور/Mysuru: پنج شنبه, 21 ژوئن 2020 (امروز) یک روز پر حادثه در کجا, اجتماعی, مذهبی, فصل های و رویدادهای نجومی زنده آمد. بسته به جایی که در جهان یکی است و ساکن مجموعهای از حوادث و یا جشنواره ها آشکار شد. روز مشخص شده بود حلقوی خورشید گرفتگیهای انقلاب تابستانی بین المللی یوگا در روز, روز پدر و موسیقی جهان در روز است.

ابتدا آن را بین المللی یوگا در آن روز یوگا علاقه مندان جمع آوری شده خود را در تراس و داخل خانه برای انجام یوگا به عنوان در این سال شایع یوگا پروتکل. در این سال به بعد به معنای واقعی کلمه بود ابری Coronavirus و به عنوان نتیجه جرم عمومی یوگا تجمعات ممنوع شد.

در حالی که حلقوی “حلقه آتش” خورشید گرفتگی در جایی که خورشید به نظر می رسد مانند یک حلقه آتش کشف شد در دهلی نو, Rajasthan, Haryana گجرات و مهاراشترا در Mysuru این یک گرفتگی جزئی با تشکر از ابری آب و هوا.

ناسا علمی ورودی

چه ساخته شده خورشید گرفتگی خاص تر است این خورشید گرفتگی در روز انقلاب تابستانی طولانی ترین روز تابستان است. با توجه به ما آژانس فضایی ناسا از حلقه آتش خورشید گرفتگی و انقلاب تابستان اتفاق می افتد با هم برای اولین بار در 19 سال است.

آخرین بار خورشید گرفتگی و انقلاب تابستانی رخ داده است با هم بود در تاریخ 21 ژوئن سال 2001 بود اما کامل خورشید گرفتگی و مردم نمی تواند شاهد حلقه ای از آتش است. قبل از آن وجود دارد یک خورشید گرفتگی در طول انقلاب تابستانی از سال 1982.

بعدی انتظار می رود که به اتفاق می افتد در ژوئن 21, 2039 با یک دیگر در 2058. اما پس از آن انقلاب تابستانی خورشید گرفتگی اتفاق نمی افتد برای نزدیک به 200 سال است. یک بار 2058 می آید و می رود, انقلاب تابستانی گرفتگی نمی تواند نزدیک به دو قرن گفت: ناسا.

یک فرد تلاش برای دیدن خورشید گرفتگی از طریق X-ray ورق.

موسیقی روز پدر و روز

این روز نیز به عنوان جشن جهانی موسیقی روز است. در سال 1982 وزارت فرهنگ در فرانسه راه اندازی شد Fête de la Musique, همچنین شناخته شده در زبان انگلیسی به عنوان روز موسیقی و یا موسیقی یا روز جهانی موسیقی روز – سالانه موسیقی جشن است که در حال حاضر طول می کشد محل در 21 ژوئن هر سال است.

21 ژوئن نیز مشاهده شده را به عنوان روز پدر – با ارسال پیام ها و آرزوها — به رسمیت شناختن سهم که پدران و پدر و ارقام را به زندگی خود و فرزندان و جمعیت جوان.

جزئی خورشید گرفتگی اما جاده های خالی

مشتاق آسمان مراقب پوشیدن خورشیدی فیلتر تماشا جزئی خورشید گرفتگی در این شهرستان صبح. در Mysuru که دور از مسیر annularity گرفتگی شد تا حدی قابل مشاهده در حدود 35 درصد از حدود 10 am.

برخی از مردم دیده می شد ایستاده در تراس و بالکن و زل زده بود به آسمان از طریق X-ray ورق رنگی و خنک کننده ، حتی به عنوان ابر خدشه دار دید در این میان وجود دارد هیجان در هوا.

نجوم علاقه مندان و مدیر سابق و استاد فیزیک منطقه, موسسه آموزش Mysuru Dr. S. N. Prasad گفت ستاره میسور است که در Mysuru وجود دارد ابری شرایط در بخش اول وجود دارد و نسبتا روشن از شرایط پس از آن. “دیسک خورشیدی را نشان نمی دهد هر گونه لکه های خورشیدی در هر نقطه. دلیل این است که ما در حال عبور از یک حداقل در یازده سال خورشیدی چرخه,” او اضافه شده است.

Divya, یک دانش آموز از Gokulam گفت: “من فکر می کردم دانشگاه میسور و یا برخی دیگر از سازمان را سازماندهی توده خورشید گرفتگی تماشای رویداد این سال و همچنین, اما با توجه به Covid همه گیر و محدودیت های دیگر تا آنجا که من می دانم هیچ کس سازماندهی چنین رویدادی در شهر. من نا امید شده بود آن را به عنوان ممکن است به تماشای این رویداد نادر را از طریق یک تلسکوپ است.”

Saravana همچنین یک دانش آموز ابراز نظر همان و گفت: “به عنوان کسی تا به حال سازماندهی خورشید گرفتگی تماشای رویداد این سال من به تماشای آن را از طریق یک X-ray ورق و آن را یک تجربه فوق العاده است.”

در ضمن این شهرستان عینک خلوت نگاه کنید به عنوان بسیاری از مردم باقی مانده در داخل خانه به دلیل اعتقاد مذهبی که گرفتگی می تواند تاثیر روانی بر انسان است. وجود دارد به سختی هر فضایی جنبش در بسیاری از جاده های اصلی یادآور کامل مستند دوره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>