خواندن این نامه ضربه محکم و ناگهانی سر از تنوع فرستاده شده به کارکنان در مورد آن حمله Juneteenth فیلتر

ضربه محکم و ناگهانی معاون رئیس جمهور از تنوع و شمول عذرخواهی کرد این آخر هفته برای توزیع یک Juneteeth فیلتر است که بسیاری از مردم در بر داشت توهین آمیز و ارائه جزئیات جدید در مورد چگونه آن را ساخته شده است. در یک ایمیل به توزیع به شرکت اونا پادشاه گفت: فیلتر منتشر شد جمعه بود که یک همکاری بین سیاه و سفید کارمندان — و به عقب رانده و در برابر انتقاد است که این شرکت تا به حال شده است از نظر فرهنگی حساس است.

فیلتر — ضربه محکم و ناگهانی آنها را خواستار “لنز” — خواسته کاربران را به “لبخند و شکستن زنجیرهای” برده داری. پادشاه که سیاه است گفت: “در حقیقت ما باید توسعه بیشتری لنز مناسب.”

“سخن گفتن به نمایندگی از تیم من به وضوح ما موفق به تشخیص گرانش ‘لبخند’ ماشه” شاه نوشت: در نامه ای به شرکت. “است که یک شکست من به طور کامل خود را. ما بررسی لنز از نقطه نظر از محتوا خلاق ساخته شده توسط و برای مردم بود و نه به اندازه کافی در نظر بگیرید که چگونه آن را نگاه هنگامی که استفاده می شود توسط سیاه و سفید غیر از اعضای جامعه ما است. آنچه که ما نیز نه به طور کامل متوجه بود) که یک ‘لبخند’ ماشه لزوما شامل واقعی کلمه “لبخند” در محتوای; و ب) که مردم را به درک این کار های ایجاد شده توسط معماران و طراحان سفید نه سیاه معماران و طراحان است.”

با وجود همکاری فیلتر نیست از طریق معمول فرایند بررسی یک ضربه محکم و ناگهانی سخنگوی گفت. این شرکت در حال بررسی این موضوع است.

ضربه محکم و ناگهانی به مدت طولانی تلاش با این درک است که آن را فاقد یک تیم متنوع. بر خلاف بسیاری از همسالان خود شرکت حاضر به انتشار یک تنوع گزارش در مورد نیروی کار خود را هر چند آن گفت: در این ماه برنامه ریزی شده بود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در آینده است. این شرکت قبلا منتشر شده چندین فیلتر آن را بعدا مجبور به عذرخواهی از جمله Bob Marley-مضمون فیلتر در سال 2016 و یک انیمیشن با مضمون فیلتر شد که در آن سال.

پادشاه کامل نامه زیر است (تاکید او).

عزیز تیم

به عنوان یک رهبر مسئول رانندگی تنوع سهام و ورود در ضربه محکم و ناگهانی, من می خواهم به طور مستقیم رسیدگی به آنچه اتفاق افتاده است با Juneteenth لنز دیروز.

ضربه محکم و ناگهانی منتشر شد یک لنز به مناسبت Juneteenth که بسیاری از مردم احساس می شد توهین آمیز به دلیل آن باعث به کاربران برای ‘لبخند’ به شکستن زنجیره ای از برده داری. ضربه محکم و ناگهانی نیز متهم به عدم عبارتند از: سیاه دیدگاه در خلقت ما لنز به علامت Juneteenth — تاریخ اغلب جشن آمریکایی های آفریقایی تبار به علامت پایان برده داری. پس از بررسی چگونگی روند باز شدن آن را بسیار روشن است که سیاه و سفید, ضربه محکم و ناگهانی اعضای تیم به طور کامل درگیر در هر مرحله از توسعه و تصویب و لنز که در ادراک ما باید توسعه بیشتری لنز مناسب.

من به ویژه می خواهم به عذرخواهی از اعضای تیم ما که متهم شده و هر دو خارجی و داخلی از شکست به فرهنگی حساس; در برخی موارد آنها واقع شده است به نام نژادپرست است. این کاملا غیر قابل قبول است.

همه این اتهامات در خصوص اولین دلیل ما مراقبت عمیقا در مورد عدالت نژادی و دوم به دلیل این اتهامات به طور کامل نادرست. برای ثبت و اجتناب از همه شک و تردید: دو ضربه محکم و ناگهانی از اعضای تیم که در نوبت جداگانه به طور خاص مورد سوال اگر “لبخند” باعث شد مناسب برای Juneteenthدو رنگ سفید و اعضای تیم. ضربه محکم و ناگهانی از اعضای تیم که پیشنهاد لبخند ماشه برای شروع با و گفت: آن قابل قبول برای استفاده, بودند, سیاه, ضربه محکم و ناگهانی اعضای تیم و / یا اعضای تیم من.

سخن گفتن به نمایندگی از تیم من به وضوح ما موفق به تشخیص جاذبه “لبخند” ماشه. که یک شکست من به طور کامل خود را. ما بررسی لنز از نقطه نظر از محتوا خلاق ساخته شده توسط و برای مردم بود و نه به اندازه کافی در نظر بگیرید که چگونه آن را نگاه هنگامی که استفاده می شود توسط سیاه و سفید غیر از اعضای جامعه ما است. آنچه که ما نیز نه به طور کامل متوجه بود) که یک ‘لبخند’ ماشه لزوما شامل واقعی کلمه “لبخند” در محتوای; و ب) که مردم را به درک این کار های ایجاد شده توسط سفید طراحان سیاه و سفید نیست معماران و طراحان است.

ما احساس می کنیم آن را کاملا قابل قبول به عنوان سیاه و سفید از مردم برای جشن پایان برده داری — که ما انجام می دهیم با پیکنیک BBQs خیابان احزاب و اشکال دیگر از جشن در سراسر امریکا — و می گویند “لبخند! خوشحال Juneteenth; ما دیگر به بردگی گرفته شده! اما ما هنوز واقعا رایگان یا نه!” اما برای یک فرد به یک فرد سیاه و سفید: “لبخند! شما دیگر بردگان” توهین آمیز است در نهایت. من امید بسیاری از مردم را در درک که چگونه همان کلمه را می توان مناسب در یک زمینه اما نامناسب در دیگر بسته است که با استفاده از آن. صرف نظر ما باید با استفاده از لبخند به عنوان یک ماشه برای شکستن زنجیره ای از برده داری در لنز و ما درک می کنیم چرا که حمله شد.

این mischaracterization در رسانه های اجتماعی — که مدیران در یک شرکت با تکنولوژی شکست خورده, دوباره, شامل, سیاه, چشم انداز — به طور کامل نادرست است. آنچه درست است این است که صرف نظر ما زمینه های متنوع, ما همه انسان هستند و انسان ها اشتباه می کنند. ما در حال ایجاد یک فرهنگ که در آن ما مقابله و اذعان اشتباهات ما به طوری که ما می توانند یاد بگیرند و بهبود و رشد با هم. این اشتباه به ما آموخته درس ارزشمند و من صمیمانه متاسفم که آن را در هزینه از آنچه که ما به معنای احترام بزرگداشت این روز مهم است.

اونا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>