دو بار Covid آلوده به زن ارائه می شود نوزاد پسر

میسور/Mysuru: در اینجا این است که یک عامل احساس خوبی در میان کرونا بیماری همه گیر در Mysuru. با تشکر از تلاش های پزشکان, یک زن باردار بود که آلوده از COVID-19 دو بار تحویل سالم پسر کودک در V. V. Puram زنان و زایمان بیمارستان دیروز. این یک عمل سزارین تحویل.

پزشکان و پرستاران از Cheluvamba بیمارستان انجام عمل سزارین در V. V. Puram زنان و زایمان بیمارستان با موفقیت انجام شد. بیمارستان مجهز شده و منحصر به فرد برای Covid آلوده به زنان باردار است.

Mysuru پزشکی, دانشکده و پژوهشکده دین و مدیر Dr. C. P. Nanjaraj گفت که این زن ساکن K. R. حیوان خانگی در مندیا منطقه بستری شد Cheluvamba بیمارستان برای کار در روز جمعه. او نمونه های آزمایش مثبت برای Covid-19.

به گفته دکتر Nanjaraj زن آلوده شد از Covid-19 برای بار دوم. قبل از آن او آزمایش مثبت بود و جدا شده در یک بیمارستان در مندیا و به عنوان آزمایش منفی شد او را مرخص شد. پس از بهبودی او تا به حال بازگشت به مادر پدر و مادر در خانه K. R. حیوان خانگی. او دوباره آزمایش مثبت که تکرار آزمايشات انجام شده به عنوان او تا به حال یک تاریخچه از ابتلا به این بیماری است.

پزشکان و پرستاران در بیمارستان می گویند که هر دو مادر و نوزاد خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>