ایسر در حال حاضر ساخت خود را ردبول

ایسر عرضه چندین جدید لپ تاپ و رومیزی و مانیتور در کنفرانس مطبوعاتی امروز اما آن را در زمان استراحت از آن اطلاعیه به پرده چیزی کاملا جدید دسته بندی محصولات: نوشابه های انرژی زا. به عنوان اگر آن را به مقصد خود را به انجام برسانند خود پرنیان کلیشه, ایسر در حال حاضر باعث می شود نوشیدنی های انرژی زا.

آن را به نام درنده و با توجه به نام آن با هدف علاقهمندان به بازی که می خواهید برخی از اضافی پپ. ایسر می گوید که آن را پر از ویتامین و مواد معدنی از جمله ویتامین B و لوتئین و احتمالا تن از کافئین است. هیچ تاریخ عرضه و یا قیمت داده شد برای درنده اما با توجه به جریان زندگی می کنند به نظر می رسد می شود خوراکی است که یک شروع خوب برای یک شرکت بیشتر تمرکز بر روی چیزهایی که شما نمی خورند.

Acer Predator gaming chair

ایسر مدیر عامل Jason Chen segued به شاید حتی بیشتر عجیب و غریب, اطلاعیه بعدی: جدید آن درنده بازی صندلی که دارای دو بلندگوهای بلوتوث نصب شده به زیرسری و همچنین ماساژ عناصر به شما در حفظ آرامش و سرحال. کنترل هوشمندانه یکپارچه به حق کاربردي و ایسر می گوید که آن را می توانید ماساژ از گردن تمام راه را به دور کمر است. نیز چه جالب در مورد این مدل این است که آن را سازگار با ایسر در $14,000 Thronos هوایی دکل که شما را احاطه کرده با صفحه نمایش متصل شده توسط موتوری اسلحه. Acer نمی به اشتراک گذاری این قیمت و یا تاریخ عرضه ای برای این صندلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>