چه هستند بالا 7 اولویت در زندگی ؟

آیا شما سعی می کنید برای تکمیل تمام وظایف خود را هر روز از آنجا که شما احساس می کنید هر آیتم در لیست to-do است که بسیار مهم است ؟ شما محدود زمان برای رسیدن به همه این وظایف است ؟ اگر جواب شما بله است پس شما نمی ممکن است یک لیست واضح از اولویت های زندگی خود را.

در آن طول می کشد در اختیار داشتن یک لیست واضح از اولویت های به طور موثر مدیریت زمان خود را و می دانم آنچه می شمارد در حالی که پیشرفت در جهت اهداف خود است. شما ممکن است در نهایت استرس خود را اگر شما به طور مداوم را در بیش از حد بسیاری از وظایف.

به یاد داشته باشید هدف شما این است که هدف شما می خواهید برای دیدار در آینده است. اولویت هستند کسانی که همه چیز شما نیاز به ایجاد و تمرکز برای رسیدن به این هدف است. هنگامی که شما یک لیست از اولویت های شما ایستاده شانس اجرای تغییرات و تصمیمات است که تراز خود را با ماموریت زندگی.

هر کس متفاوت است و هر کس می خواهد در مورد مراقبت از چیزهای مختلف است. برخی از موضوعات مشترک اتصال همه ما است. شما ممکن است پیدا کنید که هر آیتم در این لیست اولویت با شما طنین انداز است اما این احتمال وجود دارد که حداقل تعداد کمی از آنها خواهد شد. اگر شما در حال روشن نیست که در اولویت های خود, این ممکن است به شما کمک کند شناسایی که در آن شما باید افکار خود را قرار دهید و انرژی است.

1. زندگی ماموریت

زندگی خود را در ماموریت های اولویت های است که به شما معنی و شادی. این است آنچه شما را زنده فراتر از موفق بودن اما همچنین کار بر روی چیزی قابل توجهی در زندگی است. چی میخوای از زندگی ؟ هنگامی که شما اولویت دادن به کسانی که همه چیز را بدون به خطر انداختن تعهد خود را به آنها را به شما خواهد شد همیشه در نهایت دستیابی به اهداف خود.

تعریف خود را از بیانیه ماموریت و شناسایی چیزهایی که شما نیاز به انجام به انجام رساندن هدف خود را در زندگی.

هنگامی که شما ایجاد کرده اند چه زندگی خود را ماموریت سازماندهی وظایف خود را در هر مورد در لیست to-do بیان این ماموریت است. اگر یک آیتم می کند چین با هدف خود را در زندگی حاضر به کار در آن است. اگر شما می خواهید به از دست دادن وزن به جلو بروید. اگر زندگی خود را ماموریت نیاز به فصاحت و بلاغت و مهارت خود را متعهد به تمرین است. خط پایین این است که خود را به انجام لیست باید به یک بیان شخصی و حرفه ای خود اهداف.

2. سلامت جسمی

سلامتی شما بسیار مهم است و باید برای اولین بار در فهرست اولویت های. آن را تعیین کننده خود را در رفاه و آسایش و نگرش کلی.[1]

بد سلامت شما را میدزدد و خوشبختی خود را کاهش می دهد بهره وری به طور کلی. این است که چرا شما نیاز به شکستن چرخه سلامت فقیر.

تبلیغات

در اینجا به همین دلیل فیزیکی خود را به خوبی بودن باید در فهرست اولویت های:

  • شما تنها می تواند سازنده تر و متمرکز هنگامی که شما سالم هستند.
  • کیفیت خواب را بهبود بخشد.
  • شما را در خلق و خوی بهتر در هنگام تعامل با افراد دیگر.
  • به شما خواهد شد پر انرژی تر برای به انجام رساندن ماموریت زندگی خود را.
  • شما باید اعتماد به نفس است. بیماری خوش به شما اعتماد به نفس است.

آیا این به بهبود سلامت خود را:

خوردن یک رژیم غذایی متعادل توسعه جامد روال ورزش و جست و خیز نیست خواب.

3. وقت با کیفیت با خانواده

هنگامی که شما با داشتن یک زمان بد در محل کار اولین ستون از پشتیبانی است که همیشه خانواده خود را. زمان را صرف با خانواده خود را افزایش می دهد اعتماد به نفس و ترویج عادات مثبت و ایجاد خاطرات.

اولویت بندی گذراندن وقت با خانواده خود را که در آن زمان تعداد. ورزش و یا کار کردن با هم رفتن برای پیاده روی بعد از شام, انتخاب یک کتاب به عنوان خوانده شده با هم طبخ و یا یک وعده غذایی با هم. اولویت بندی هم!

شما می توانید موفقیت در کار و هنوز هم لذت بردن از وقت با کیفیت با خانواده خود را.

این مهم است برای بازیابی حس یکپارچه خود در از بین بردن خود را از کار و زندگی دودویی. بنابراین اجتناب از به خطر انداختن خانواده خود را در حالی که شما به دنبال موفقیت در کسب و کار خود و یا کار می کنند.

4. روابط سالم

روابط مهم در یافتن معنا و هدف در زندگی است. بعد از خانواده دوستان و همکاران و یا اعضای خود را در جامعه بازی نقش مهمی در زندگی خود را فراتر از آنچه که شما می توانید تصور کنید.

با توجه به نورث وسترن پزشکی[2]اولویت بندی روابط سالم می تواند به کاهش تولید هورمون استرس کورتیزول مسئول استرس است. یک مطالعه کشف کردند که افراد متاهل هستند و به احتمال زیاد به تجربه استرس های روانی. این است زیرا عاطفی و حمایت اجتماعی است که روابط ارائه می شود بسیار عالی برای درمان استرس[3].

تبلیغات

بعلاوه روابط سالم کمک به شما در ایجاد عادات سالم. پاسخگویی همکاران و مربیان و زندگی مربیان و معلمان نقش مهمی در دستیابی به اهداف خود.

بنابراین خودتان را احاطه کرده با مردم است که شما الهام بخش روزانه و منزوی کردن خودتان از روابط سمی.

5. سلامت روان

آیا شما همیشه مشغول کار و تعهدات اجتماعی, مطالعات, خانواده, و فعالیت های روزانه? اگر بله, سپس شما نیاز به اولویت بندی سلامت روان خود را. ایجاد یک روال به بررسی چگونه شما احساس می کنید زمانی که شما مشغول هستند و یا overworking.

سعی کنید با انجام کارهای زیر به نگه داشتن خود را در چک.

انجام یک روانی حسابرسی

توجه داشته باشید از آنچه که شما احساس می کنید فکر می کنم و یا می گویند و چگونه آنها را تحت تاثیر خلق و خوی خود یا مثبت یا منفی.

شناسایی از پرچم های قرمز

پرچم قرمز هستند سیگنال های هشدار دهنده ای که نشان می دهد زمانی که شما در حال تجربه یک تغییر در خود, افکار, احساسات و عادات. آنها همچنین می تواند به شما هشدار می دهند هنگامی که شما در حال تجربه فرسودگی شغلی و یا استرس است. هر چه زودتر شما می دانید چه چیزی اشتباه است با شما و توسعه استراتژی های مقابله ای برای حل و فصل مسائل سریع تر و آسان تر از آن خواهد شد به عقب بر گردیم در مسیر.

شکل ماشه خود را

اگر شما متوجه برخی از وظایف حوادث عادات و یا تجربیات خود را تحت تاثیر روانی خوبی بودن مانند مسائل مربوط به سلامت و افزایش حجم کار و یا در رابطه با چالش های تمرین مراقبت از خود در طول دوره. مراقبت از خود است که خودخواه نیست. این کمک می کند تا شما به دست آوردن مجدد تعادل خود را بنابراین شما می توانید در بیشتر وظایف.

6. امور مالی

پول ناچیز است. در حالی که آن را نمی ممکن است شادی خرید شما نیاز به کسب حداقل بالاتر از آنچه شما نیاز به ماندن مبارک. زندگی می تواند بدبختی هنگامی که شما در حال تلاش برای پرداخت صورتحساب و یا اشتراک خود را طوری اولویت بندی امور مالی خود را!

Robert Kiyosaki در کتاب خود Cashflow Quadrantتوصیه می کند:

تبلیغات

“پول برای شما کار می کنند به جای کار همه زندگی خود را برای پول است.”[4]

رابرت است که به سادگی به شما مشاوره به کار بر روی خود را پس انداز و اهداف سرمایه گذاری است.

پس چگونه شما در اولویت بندی و بهبود امور مالی خود را?

شکل خود را به تولید درآمد دارایی و درآمد-تهی بدهی. سپس افزایش دارایی های خود را و کاهش بدهی های خود را. همچنین صرفه جویی تا آنجا که ممکن است زندگی خود را راحت تر در آینده است. شما همچنین می توانید سرمایه گذاری پس انداز خود را در هر کم ریسک پروژه است که می تواند به شما در کسب درآمد انفعالی در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت است. در نهایت جلوگیری از بدهی به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید و ذخیره برای مواقع اضطراری.

7. بهبود

در کلمات از لو Holtz “شما هستند یا در حال رشد یا در حال مرگ”[5]. شما فقط می توانید تبدیل شدن به فرد از رویاهای خود را با دوری می گزیدند حد وسط و خوشنودی است.

وجود دارد راه های ساده برای بهبود خود را. شما می توانید تماشا مذاکرات TED است که می تواند زندگی شما را تحت تاثیر مثبت خواندن شخصی توسعه کتاب و یا یادگیری مهارت های جدید. آن را حتی یک ایده بد به یادگیری چیزی خارج از زمینه خود را. آموزش حفظ زندگی!

این مراحل را دنبال کنید برای ایجاد یک بهبود برنامه است که با این نسخهها کار برای شما.

1. اهداف خود را تعریف

تعریف اهداف خود را (لیست کلی) و به طور خاص با شکستن تا خود را از لیست کلی به موارد خاص: از دست دادن 20 پوند کسب گواهی قطار برای یک نقش جدید ، شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد چگونه به مجموعه ای از اهداف هوشمند.

2. تمرکز بر روی نقاط قوت خود را

برجسته کردن نقاط قوت خود و آنچه شما نبود برای به انجام رساندن اهداف خاص است. سپس تعریف چرا شما می خواهید برای دیدن آنها را تبدیل به واقعیت است. چگونه می شود آنها را به نفع شما است ؟

تبلیغات

3. تجسم

تجسم خود را در دستیابی به اهداف خود. شما می توانید طراحی یک چشم انداز هیئت مدیره به شما را قادر به دیدن آنچه که موفقیت خواهد بود. این ممکن است شامل تصاویری از یک سالم تر و شادتر شما!

4. پخش کردن طرح های خود را

ایجاد برنامه خود را بازی. چگونه شما وجود دارد ؟ چه خواهد شد آن نیاز دارد ؟ یادگیری مهارت های جدید? اشتراک برای یک دوره آنلاین? شما نیاز به تعریف آن عملی مراحل شما نیاز به گرفتن به بهبود است.

فراموش نکنید که برای مجموعه ای از نقاط عطف کوچک به عنوان شما می خواهید ادامه دهید بنابراین شما می توانید پاداش خود را هنگامی که شما در رسیدن به موفقیت کمی.

نتيجه گيری

اگر در حال حاضر شما مطمئن نیستید از چه اولویت های خود را, شما ممکن است نیاز به نشستن و لیست همه چیز برای شما مهم است. برای مثال اگر شما سوخته و این تلفات در سلامت خود را, سپس شما نیاز به اولویت بندی های بهداشتی خود را. هیچ راهی وجود دارد شما می توانید تمرکز و توان تولیدی اگر شما سالم نیست.

گام بعدی این است که برای ایجاد یک برنامه بازی است. برای مثال شما می توانید برجسته کردن آنچه شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از فرسودگی شغلی است. آن می تواند تمرکز حواس, صحبت با یک روانشناس و یا گرفتن یک استراحت از کار است. سپس بلوک کردن زمان برای اجرای برنامه خود را بازی.

نگاهی به آزمون خود ارزیابی می دانم که اگر شما در مسیر. اگر شما نیاز به کمک با ارزیابی پیشرفت خود را, شما می توانید به صحبت پاسخگویی شما شریک و همسر و همکار و یا مربی.

من را دور کردن با کلمات Brandon Sanderson موفق آمریکایی نویسنده داستان و مغز پشت Cosmere جهان:[6]

“علامت گذاری به عنوان یک مرد که می داند که هنگامی که به کنار چیزهای مهم به انجام رساندن حیاتی هستند.”

راهنمایی بیشتر در مورد تعیین اولویت ها در زندگی

عکس های اعتباری: Kevin Maillefer از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>