Animal Crossing: New Horizons اضافه کردن شنا

اقیانوس های Animal Crossing: New Horizons باز هستند. امروز نینتندو نشان داد در تابستان به روز رسانی برای تعویض بازی است که خواهد شد راه اندازی در 3 ژوئیه و می افزاید: از ویژگی های بسیار مهم: شنا.

در حال حاضر بازیکن قادر خواهد بود به پرش به آبهای اطراف جزیره خود را و حتی جستجو برای جدید دریا زندگی که می توان از اهدا به موزه. این به روز رسانی را نیز معرفی جدید تهیه گزینه های اضافه کردن پری دریایی با مضمون مبلمان به جمع آوری و ایجاد برخی از تغییرات به گالیور یک پرنده که اغلب شستشو در ساحل و در حال حاضر خواهد شد decked به عنوان یک دزد دریایی.

این مسلما بزرگترین تغییر بازی پس از یک مه به روز رسانی که جدید اضافه شده باغبانی امکانات و هنر مرموز فروشنده. همچنین به نظر می رسد بیشتر برای آمدن وجود دارد و همچنین. “تابستان یکی دیگر از به روز رسانی برنامه ریزی شده است منتشر خواهد شد در اوایل ماه اوت بنابراین در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر به آمده” نینتندو می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>