نصب و راه اندازی Nadaprabhu Kempegowda مجسمه در Intl. در فرودگاه بین المللی بنگلور,

وزیر به انجام bhoomi puja در ژوئن 27

بنگلور: ساخت 108-پا-بلند مجسمه برنزی از Nadaprabhu Kempegowdaدر مقابل فرودگاه بین المللی اینجا آغاز خواهد شد در ژوئن 27, به گفته معاون وزیر (Dy.سانتی متر) و معاون رئیس جمهور از Kempegowda سازمان توسعه Dr. C. N. Ashwathnarayan.

صحبت پس از بازرسی از 23 هکتار محل که در آن مجسمه خواهد آمد تا Dy.CM گفت که bhoomi puja انجام خواهد شد وزیر B. S. Yediyurappa در آن روز که مصادف با Nadaprabhu Kempegowda را 511th Jayanti.

BBMP کمیسر Prakash و فرودگاه افسران ارشد حاضر بودند در طول بازرسی.

در جلسه اخیر معاون وزیر گفته بود که یک مدل از این مجسمه آماده است و خواهد بود نهایی پس از تصویب وزیر. کار این است که انتظار به پایان خواهد رسید در یک سال و مجسمه است که برآورد هزینه حدود Rs. 66 کرور او گفت:.

آنیل و رم Sutar مشهور هنرمند که ساخته شده است مجسمه Gandhiji در بنگلور نیز ساخت Kempegowda مجسمه و انتظار می رود که برای امضای قرارداد به زودی.

دکتر Ashwathnarayan بیشتر گفت: “با صرف از Rs. 80 کرور در این پروژه از آن خواهد شد یکی از جاذبه های اصلی در دولت است.”

فرودگاه بین المللی آژانس موافقت کرده است برای شروع کار در 23 هکتار سایت در کنار مجسمه و منطقه خواهد شد در یک راه خاص. او افزود که Adec آماده کرده جامع گزارش پروژه برای هر دو پروژه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>