بخار را در سال 2020 فروش تابستانی تخفیف Resident Evil 3, عذاب ابدی و بیشتر

شیر لگد کردن آن 2020 فروش تابستانی در, بخار, ضربه زدن قیمت پایین برای تعداد زیادی از بازی های PC تا جولای 9th در 1 بعد از ظهر و / 10 PT. به نام چند به خصوص تخفیف Resident Evil 3 است را به 40 دلار (معمولا 60 دلار), عذاب ابدی است $30 (معمولا 60 دلار), بیرونی حیات وحش است $16.65 (معمولا $25), Halo: The Master Chief Collection است $32 (معمولا 40 دلار), Half-Life: Alyx است $45 (معمولا 60 دلار) و مورتال کمبت 11 20 $است (معمولا 60 دلار). ما سر و صدا کردن چند معاملات زیر, اما شما می توانید فروش خود را در اینجا.

هر تابستان فروش در بخار نوعی انگیزه ای برای مردم را به بازگشت به فروشگاه و فروش در سال جاری به نظر می رسد به همان اندازه در مجموعه شما با دادن تخفیف برای بازی ها و همچنین دادن به شما یک دلیل به مرور بخار همه-از نقطه نظر جدید فروشگاه. آن است که در آن شما می توانید از گرو در اوردن امتیاز ($1 پرداخت می شود در بخار می شود شما 100 امتیاز) به غیر tradeable برچسب متحرک, مشخصات سوابق, چت اثرات و بیشتر بر اساس بازی های محبوب. هر روز از فروش شما می توانید یک برچسب که شما می توانید در چت با بخار دوستان است.

خوب است به برخی از بازی بیشتر فروش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>