فورد F-150 را نشان داد با دست-رانندگی رایگان و با ترکیبی از گزینه های

فورد نشان داده است 2021 مدل از F-150 و بسیاری از خریداران را پیدا کنید جدیدترین نسخه از خودروساز محبوب و فوق العاده وانت پر شده با تکنولوژی هنگامی که آن را منتشر شد بعد از این سال. جدید F-150 را اختیاری و…) و رانندگی در حالت قادر به دریافت بیش از حد هوا به روز رسانی نرم افزار و با بی سیم CarPlay اپل و آندروید خودکار. این شرکت نیز شروع به فروش یک نسخه هیبریدی از 2021 F-150 است که سفر می تواند حدود 700 مایل در یک مخزن پر از گاز است.

دست-رانندگی رایگان از ویژگی های است که فورد تماس “فعال درایو کمک” — همان است که در آینده به موستانگ Mach-E برقی SUV در سال آینده. که F-150 یکی از تنها وسایل نقلیه در ایالات متحده که دارای hands-free رانندگی که از ویژگی های موجود همراه با کادیلاک و GM سوپر کروز مجهز به ماشین ها و Suv ها. فعال درایو کمک تنها در دسترس خواهد بود در تقسیم بزرگراه که فورد دارای نقشه برداری و مشتریان را مجبور به خرید یک سخت افزار خاص بسته است که قادر می سازد از ویژگی های که شامل یک راننده نظارت سیستم است که با استفاده از یک درایور رو به دوربین مادون قرمز به مطمئن شوید که آنها در حال تماشای جاده ها است. آنها همچنین مجبور به پرداخت اضافی برای فعال درایو کمک نرم افزار.

حتی اگر خریداران نمی انتخاب کردن برای فعال درایو کمک جدید F-150 را هنوز ارائه بقیه از ویژگی های است که تا فورد Co-Pilot360 راننده کمک سیستم. برخی از خواهد آمد استاندارد مانند ترمز اضطراری اتوماتیک و تشخیص عابر پیاده — که خبر خوبی است با توجه به کرگدن اندازه F-150. دیگران خواهد شد هزینه های اضافی مانند تطبیقی کروز کنترل خط مرکزی پس از برخورد ترمز تریلر پشتیبان کمک, و بیشتر.

بزرگتر از نسخه های جدید F-150 را با 12 اینچ چشم انداز صفحه نمایش لمسی در مرکز داشبورد (به عنوان مخالف به نمایش عمودی موجود در فیات کرایسلر را رقیب دوج Ram) در حالی که نسخه های کوچکتر از کامیون را هشت اینچ صفحه نمایش. هر دو اجرا خواهد شد همگام سازی 4 جدیدترین نسخه فورد سیستم اطلاعات و سرگرمی. این یکی از تنها وسایل نقلیه در جاده ها به, پیشنهاد بی سیم نسخه از هر دو اپل CarPlay و Android Auto و وجود یک پد شارژ بی سیم تحت سرگرمی صفحه نمایش به عنوان USB و USB-C پورت. همه مدل ها را 12 اینچ دیجیتال خوشه ابزار در پشت فرمان.

جدید F-150 را می توان به روز رسانی بیش از هوا ، فورد می گوید که نمی خواهد فقط برای بهبود سیستم سرگرمی. بلکه این شرکت می گوید به روز رسانی ها “سپر به سپر” به معنی آنها می توانند “پشتیبانی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه کاهش تعمیر سفر ارائه عملکرد بهبود یافته و در نهایت نتیجه در بیشتر خودرو تا زمان.”

فورد در حال کار بر روی یک نسخه الکتریکی از F-150 به دلیل در سال 2022. اما در عین حال آن را در حال حاضر در نهایت برای ارائه یک نسخه هیبریدی از این کامیون پس در قدم به قدم از جنرال موتورز و فیات کرایسلر.

اما در حالی که کسانی که کامیون های دیگر بودند خفیف ارقام است که با استفاده از موتورهای الکتریکی کوچک و باتری برای افزایش بهره وری فورد خواهد بود ترکیبی کامل انتقال قدرت با استفاده از شرکت نسل چهارم نسخه از این فن آوری است. یک 35kW (47 اسب بخار) موتور جلو خواهد قدرت از 1.5 کیلووات ساعت باتری بسته به کامیون های افزایش طول شتاب و اجازه می دهد آن را به حدود 700 مایل در یک 30.6-گالن مخزن گاز حدود 23 مایل در هر گالن است.

متاسفانه فورد نیست انتشار رسمی اقتصاد سوخت و ارقام فقط رتبهدهی نشده است, بنابراین آن را سخت به می گویند دقیقا چقدر کارآمد تر از نسخه هیبریدی خواهد بود نسبت به آن گاز-تنها همتایان. ترکیبی F-150 فروخته خواهد شد در عقب چرخ دیسک و درایو تمام چرخ انواع, با هر کامیون ازدواج اجزای الکتریکی به یک twin-turbocharged موتور V6. و ترکیبی F-150 ندارد پلاگین بنابراین پردازنده باتری را شارژ می شود با انرژی ایجاد شده که کامیون با استفاده از موتور الکتریکی به کمک ترمز.

تمام گفته های جدید F-150 نشان دهنده چه چیزی است که به احتمال زیاد فورد بزرگترین سال-به-سال پرش زمانی که آن را می آید به فن آوری است که قدرت محبوب ترین شرکت خودرو بخش. فورد می گوید آن را نه فقط شب امتحان در تکنولوژی برای تکنولوژی خاطر است که هر یک از اضافات جدید در خدمت یک هدف واقعی. وجود دارد مقدار زیادی از ساده تر کامیون قابلیت و ابزار جدید گزینه های است که باید لطفا کسانی که بیشتر وقت خود را در داخل این وسایل نقلیه مانند پردازنده ژنراتور و یک مرکز جدید-کنسول “سطح کار” است که می تواند نگه دارید از یک لپ تاپ. این صندلی های جدید حتی برابر 180 درجه است بنابراین صاحبان که واقعا عشق کامیون خود را می توانید صرف برخی از املاک خرابی داخل آنها بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>