سختگیرانه تر در شب حکومت نظامی: شهرستان پلیس بالا

کل مستند در تمام روزهای یکشنبه از 5 جولای تا آگوست ، 2

میسور/Mysuru: به عنوان سختی اندازه گیری شامل گسترش مرگبار COVID این Mysuru پلیس شهر باید اجرا سختگیرانه تر شب مقررات منع رفت و آمد از 8 ساعت به ساعت 5 صبح در سراسر شهر در تمام روز با اثر فوری.

در آزادی مطبوعات شهرستان کمیسر پلیس دکتر Chandragupta گفت که به عنوان شب مقررات منع رفت و آمد آغاز می شود در 8 ساعت تمام مغازه ها و موسسات تجاری و سایر بنگاههای کسب و کار در حال دستور به تعطیل نیم ساعت زودتر (ساعت 7: 30 بعد از ظهر) به منظور فعال کردن کارکنان خود را به بازگشت به خانه.

همچنین هیچ یک از اعضای عمومی محرومیت کسانی که درگیر در خدمات ضروری و فعالیت های اجازه خواهد داشت در خیابان. روزانه شب مقررات منع رفت و آمد (8 ساعت به 5 am) خواهد بود و در زور تا اطلاع ثانوی از انتشار گفت.

انتشار در ادامه گفت که به عنوان مطلع در اوایل وجود دارد خواهد بود در کل مستند در تمام روزهای یکشنبه از 5 جولای تا آگوست ، 2 که در طی آن همه کسب و کار و فعالیت های تجاری محرومیت خدمات ضروری پزشکی و مغازه ها خواهد بود به طور کامل ممنوع برای روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>