بارگذاری ارائه می دهد به خرید Postmates می گوید NYT

Uber ساخته شده است یک پیشنهاد برای خرید مواد غذایی شرکت تحویل Postmates با توجه به گزارش در نیویورک تایمز. این گزارش می گویند چگونه معامله خواهد بود اما می تواند آن را نهایی و به زودی به عنوان امشب; بحث گفته می شود در حال انجام است.

تقاضا برای بارگذاری سوار-نقطه کسب و کار کاهش یافت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مردم در خانه بماند اما همان شرایطی رانده اند یک افزایش بزرگ در مواد غذایی تحویل سفارشات. بارگذاری شده است و به دنبال راه هایی برای تقویت آن غذا سرویس Uber می خورد و پس از تخمگذار کردن بیش از یک چهارم از این شرکت به طور کلی نیروی کار است.

Uber اقدام به خرید GrubHub در اوایل این سال, اما این معامله به هم ریخت در میان گزارش های ضد تراست موشکافی و GrubHub به پایان رسید تا رفتن به سرویس اروپا فقط خوردن غذای آماده برای $7.3 میلیارد دلار است. Postmates خواهد بود به احتمال زیاد کوچکتر معامله; آن را به یک شرکت خصوصی است و آخرین آن ارزیابی شد 2.4 میلیارد دلار بود. این شرکت در حال حاضر در مذاکرات به فروش خود را به خواستگاران از جمله DoorDash و GrubHub با توجه به بار.

آستانه در تماس است Uber در مورد معامله احتمالی با ایران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>