طرفداران ناراحت هستند با کرایسیس Remaster گرافیک بنابراین Crytek به تاخیر انداختن بازی

زمانی که Crytek اعلام کرد که یک remaster اصلی Crysis خواهد راه اندازی این سال طرفداران هیجان زده برای دیدن چقدر بازی افسانه ای گرافیک را بهبود بخشد اما یک تریلر به بیرون درز را ترک کرده است بسیاری از طرفداران نا امید با تغییرات گرافیکی که Crytek در حال حاضر تحت فشار قرار دادند از انتشار بازی توسط چند هفته.

یک تریلر از گیم پلی و یک جولای 23rd تاریخ انتشار به بیرون درز شد در یوتیوب و تصاویری چپ یک طعم و مزه بد در برخی از فن دهان. چند اظهار نظر چگونه گرافیک این بازی باقی مانده است به طور قابل توجهی بدون تغییر از سال 2007 اصلی; یکی از فن حتی گفت: remaster “به نظر می رسد مانند کرایسیس اصلی اما با پایین ترین تنظیمات.”

شما می توانید برای خودتان تصمیم می گیرید اگر بازی به نظر می رسد بیش از حد شبیه به یک 10+ سال-بازی های قدیمی:

Crysisیک sci-fi first-person shooter سری در اصل منتشر شده PC, PS3 و Xbox 360 ستایش بود برای آن طراحی گرافیکی و باقی مانده یک معیار برای مردم به دنبال به آزمون قدرت خود را از بازی های PC می سازد. (آن گرافیکی وفاداری موجه یک الگوی رفتاری است که هنوز 10 سال بعد.) بنابراین زمانی که Crytek به توافق remaster بازی با “با کیفیت بالا و بافت و بهبود دارایی های هنر” و در عین حال نیز بدون توضیح عبور “می توانید آن را اجرا کرایسیس” تست بر روی یک دستگاه سوئیچ ما قطعا perked تا گوش ما.

Crytek اذعان نشت و نا امید طرفداران امیدوار به کار در این بازی کمی بیشتر. “این وقت اضافی تا زمانی که آزادی به ما اجازه خواهد داد برای دریافت Crysis Remastered به PC و کنسول-شکستن استاندارد شما آمده ام به انتظار از کرایسیس بازی ها” Crytek گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

در صنعت بازی آن را غیر معمول نیست برای بازی ها به تاخیر می افتد و یک بار یا حتی چند بار هر چند این نادر است برای به تاخیر انداختن بازی به دلیل واکنش از طرفداران. Crysis Remaster‘s تاخیر آینه مشابه حرکت ساخته شده توسط صنعت فیلم در سال گذشته زمانی که پارامونت را به عقب رانده تاریخ انتشار برای فیلم انطباق از سونیک خارپشت پس از آن دریافت واکنش در مورد طراحی عنوانی جوجه تیغی آبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>