تقویت روحیه: ساعت مودی مگس به Ladakh, ملاقات سربازان

Ladakh/ دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک سرزده بازدید به جلو پست در Ladakh این صبح و تعامل با نیروهای روز پس از ژوئن 15, مرز برخورد با چین است که در آن 20 سرباز کشته شدند در حین انجام وظیفه.

وزیر اطلاعات به عنوان یک تقویت روحیه برای نیروها و قدرتمند پیام به چین که نشان داده بی امان پرخاشگری در مرز با تهاجم خال در تصاویر ماهواره ای. رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و فرمانده ارتش M. M. Naravane همراه با PM به عنوان او سفر منطقه و ملاقات با سربازان.

ساعت مودی نشسته در یک استتار چادر به عنوان او صحبت کرد به نیروهای نشسته در یک فاصله از یکدیگر در برابر پس زمینه از هیمالیا. به گفته دفتر نخست وزیر او بود و در جلو محل در Nimu. او برتر وجود دارد در اوایل صبح توسط هلی کوپتر از له خواهد شد و بازگشت بعد از امروز.

“تعامل با ما شجاع نیروهای مسلح پرسنل در Nimu,” PM ارسال شده به اشتراک گذاری یک عکس در Instagram account. PM برداشت یک محل که در آن تعداد زیادی از سربازان می تواند جمع آوری با خیال راحت. واقع در 11,000 فوت منطقه است که در میان سخت ترین تعمیرات جهان موقعیتهای احاطه شده توسط Zanskar محدوده و در واقع در بانک ها از رودخانه ایندوس.

پرسنل ارتش و نیروی هوایی ITBP حاضر بودند برای تعامل. ساعت مودی همچنین در بازدید از یک بیمارستان که در آن چند سرباز زخمی در برخورد نقاهت. پس از هفته ها تنش نهفته در خط کنترل واقعی و یا بالفعل مرز با چین 20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شدند در عمل در ژوئن 15 و جدال با سربازان چینی در Galwan دره رودخانه. ارتش منابع می گویند چینی ها رنج می برد 45 تلفات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>