متهم به قتل تسلیم در Mysuru زندان تست مثبت

میسور/Mysuru: متهم که آورده شد از بنگالور در ارتباط با یک پرونده قتل در شهرستان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. او قرار داده شده در Mysuru مرکزی زندان است.

متهم مخفی شده بود در بنگلور و پلیس در تعقیب داغ. متهم بنا به گزارش تسلیم پلیس در روز گذشته ، به عنوان او پنهان شده بود در بنگلور که در آن وجود دارد بسیاری از COVID موارد از زندان به مقامات تصمیم به این موضوع او را برای Coronavirus آزمون. بر این اساس گلو او را نمونه گرفته شد دو روز عقب بودند و به آزمايشگاه ارسال گرديد. در حال حاضر نتایج حاصل آمده اند و متهم است قرارداد این بیماری وزارت بهداشت منابع گفت.

هر چند هیچ تایید رسمی در انتقال متهم به تعیین COVID-19 بیمارستان مقامات sanitised سلول زندان جایی که او تسلیم شد. دیگر 20 زندانیان در سلول منتقل شده و منحصر به فرد همراه و گرد و خاک آزمایش بیش از حد انجام خواهد شد. کل زندان بلوک که در آن متهم ماند و گردش در اطراف بوده است sanitised.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>