Pourakarmikas خوردن حمام برنج برای صبحانه در تمام هفت روز

MCC رایگان طرح صبحانه رایگان نیست از مجادلات و این بار آن را در مورد طعم و تنوع

میسور/Mysuru: بسیار به کرات ‘Upahara Bhagya’ (صبحانه طرح) مطرح و اجرا شده توسط Mysuru شهرستان شرکت (MCC) به ارائه صبحانه به بیش از 2400 Pourakarmikas درگیر در تمیز کردن کار موانع. این زمان آن است که بیش از طعم و مزه به عنوان ذینفع و شکایت دارند که هیچ طعم و مزه و تنوع در مواد غذایی است.

این MCC را طرح بلند پروازانه را فراهم می کند صبحانه رایگان به تمام این Pourakarmikas. بسیاری از Pourakarmikas شکایت از مسائل بهداشتی بعد از خوردن همان صبحانه در تمام هفت روز هفته است.

بسیاری از Pourakarmikas ترک خانه در صبح زود برای کار بیشتر پرش صبحانه به عنوان آنها لازم نیست که زمان برای آماده شدن همان. با خلوص و گرفتن بالاترین اولویت در شهرستان نقش Pourakarmikas در دستیابی به همان نمی تواند اندازه گیری. از این رو MCC بیرون آمد با این طرح به ارائه صبحانه به Pourakarmikas به انرژی آنها است. اما متاسفانه این طرح لغو شده است در حال حاضر با توجه به کیفیت موضوع و نگرانی های بهداشتی.

این MCC آغاز طرح صبحانه طریق دولت-اجرای ایندیرا محیط های اغذیه فروشی از هفت. 30, 2018. اما این طرح متوقف شد بعد از MCC شروع به دریافت شکایت های متعدد در کیفیت و کمیت مواد غذایی در خدمت. در نوامبر. 15 سال گذشته طرح شده بود مجددا از طریق آنلاین مناقصات.

مناقصه ارائه صبحانه اعطا شده بود به حیدرآباد بر اساس جرم وراج رائو Raghuveer سینگ Seva برای samiti و MCC در حال گذراندن تومان. 1.83 کرور سالانه برای این طرح است. همانطور که در اوایل طرح منوی صبحانه باید شامل upma, برنج, داخل حمام, idlis bisi-bele, داخل حمام, کشک و برنج و گوجه فرنگی و لیمو برنج به خدمت در روز تعیین شده.

اما بسیاری از Pourakarmikas در حال حاضر شکایت که آنها در حال گرفتن همان حمام برنج برای کل هفته.

صحبت کردن به ستاره میسور مدنی کارگر که می خواست ناشناس بماند گفت: “در ابتدا برای چند روز کیفیت غذا خوب بود اما در حال حاضر ما در حال گرفتن تنها حمام برنج است که نه خوشمزه و سالم است. هر روز آنها تنها برنج ، چگونه می تواند ما را در خوردن همان چیزی که هر روز ؟ تعداد کمی از ما در حال گرفتن درد معده به خاطر این موضوع. آنچه ما نیاز داریم این است که با کیفیت و بهداشتی, صبحانه, دلیل هر روز ما در برخورد با تن زباله جمع آوری آنها را از چهار به پنج جاده ها و pushcarts و همچنین کشیدن کیسه زباله.”

این طرح بلند پروازانه از MCC که معرفی شد و در نوامبر سال 2019 در نظر گرفته شده برای ارائه 400 گرم با کیفیت و مغذی صبحانه هر روز بین ساعت 8 صبح و 10 صبح در نقاط تعیین شده در تمام 65 بخش برای تمام مدنی کارگران از جمله 2,168 Pourakarmikas کار در جارو و نظافت بخش و 238 کار در زیرزمینی زهکشی بخش است. به عنوان بسیاری از این مدنی کارگران قبول نکردند کیفیت پایین مواد غذایی است که در حال خدمت به آنها را در این شماره بخش دریافت صبحانه شده است به کاهش 20 در حال حاضر.

“ما خواسته اند که MCC مقامات بهداشتی یا توقف این طرح و یا به مناقصه به برخی دیگر از مواد غذایی خوب. آن بهتر خواهد بود اگر آنها به ما صبحانه کمک هزینه” مدنی کارگر گفت.

در واکنش به این موضوع شهردار تسنیم گفت: “به جای صبحانه ما هستند و قرار نیست به صرف صبحانه کمک هزینه مگر اینکه دولت پاک این پیشنهاد است. ما بیشتر خواهد شد بحث در مورد این موضوع با مقامات و تصمیم بگیرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>