19 COVID-19 موارد گزارش شده در Mysuru روز یکشنبه مقررات منع رفت و آمد روز

میسور/Mysuru: Mysuru گزارش 19 تازه COVID-19 موارد مثبت امروز در روز یکشنبه مقررات منع رفت و آمد. با این کل موارد در شهر میراث رسیده اند 430. تا آخر شب کل موارد بود در 411.

آخرین شماره, اما, باید به تایید, توسط Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar در روزانه خود را رسانه بولتن در شب.

تا آخرین شب وجود دارد 167 فعال موارد از جمله چهار کارکنان بهداشتی درمانی که جدا شده اند که در خانه. امروز تعدادی از موارد فعال افزایش یافته است به 186. در همه 240 بیماران مرخص شده است.

از تازه ترین مواردی است که گزارش شده این صبح از Mysuru شهرستان. دو مورد گزارش شده از راجیو نگر مرحله دوم پنج مورد از دوم عبور Udayagiri و یک مورد هر یک از Beedi مستعمره مندی Mohalla نزدیکی KSRTC طرح Nadanahalli, Devamma معبد در وارونا, Bharathavaadi در Hunsur, Javaratti خیابان در نزدیکی Veeranagere – خیابان فیلومنا کلیسای Mookambikenagar, Sanjeevini دایره در Metagalli, Jalapuri پلیس محله برای اولین بار اصلی Lakshmipuram و Jyothinagar KEB مستعمره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>