به تازگی برخی از محبوب ترین, وب کم شده اند دشوار است برای خرید عمده و خرده فروشان آنلاین به عنوان مردم به خرید آنها را برای کمک به اقامت در تماس اجتماعی در حالی که فاصله و یا کار از خانه در طول بیماری همه گیر. برای مثال همانطور که از نوشتن این لاجیتک محبوب C920 HD Pro webcam فروخته شده است در لاجیتک ما فروشگاه آنلاین و لیست قیمت در سایت آمازون آمریکا در حال حاضر به خوبی در بالا لاجیتک خود $79.99 درخواست قیمت. مدل های دیگر در دسترس هستند اما این وضعیت بدان معنی است که شما ممکن است دریافت دقیق, وب کم شما می خواهید.

این بدان معناست که مردم مجبور به دریافت خلاق با استفاده از رایج دوربین های دیجیتال و یا حتی iOS و یا دستگاه های آندروید به عنوان جایگزینی webcams. اما امروز سعی کردم از روش های مختلف: با استفاده از یک aftermarket لنز از لحظه به بهبود لپ تاپ های موجود, وب کم به جای جایگزین کردن آن به طور کامل. این لنز در اصل طراحی شده برای گوشی های هوشمند (که در آن بسیاری از لحظه تمرکز به طور معمول شده است) اما لحظه ای به من می گوید آن آغاز شده با هدف قرار دادن لپ تاپ در پاسخ به تقاضای مشتری.

لحظه های وب مجموعه ای که من تست است $77.98 بسته نرم افزاری (در حال حاضر با تخفیف به $61.98) که شامل یک O-سری کوه و 18 میلی متر زاویه گسترده و لنز. اگر شما در حال حاضر کردم یک لحظه لنز شما می توانید خرید یک کوه به صورت جداگانه برای $29.99. (نسخه برای هر دو O-Series و جدیدتر M-سری لنز.) همچنین با این نسخهها کار با تلفن های همراه و قرص. مهمتر از همه این کیت در حال حاضر ذکر شده به عنوان در دسترس است در لحظه فروشگاه آنلاین; هیچ سهام کمبود اینجا.

نصب و راه اندازی ساده است. این کوه دارای یک پیچ با یک درپوش لاستیکی بر روی آن است که شما را به آن را نگه دارید ثابت را پشت لپ تاپ خود را روی صفحه نمایش شما می توانید تغییر جبهه بخشی از مکانیزم بالا و پایین به طوری که لنز سوراخ خطوط با وب کم خود. (من در بر داشت آن را کمک به من برنامه دوربین باز در حالی که من در انجام این کار به طوری که من می تواند تراز راست.) لحظه ای می گوید: لنز پشتیبانی از لپ تاپ به عنوان ضخامت به عنوان 10.75 mm و ضخامت لاستیک پیچ درپوش شامل باریک لپ تاپ درب. سپس شما می توانید لنز خود را به جای کوه ،

اثر زاویه گسترده و لنز 18mm واضح بود که شما می توانید از عکس زیر را; آن را به من وب بسیار گسترده تر از میدان دید. در حالی که قبلا من سطح لپ تاپ وب کم به طور معمول تنها شامل صورت و بالای شانه های من با لنز نصب آن زمینه مشاهده کشیده پایین به قفسه سینه و شامل خیلی بیشتر از محیط اطراف (بلکه متاسفانه کوه خود را). آن را حتی بسیار گسترده تر از میدان دید از لاجیتک C920 HD Pro من شامل به عنوان یک مقایسه. این اثر متفاوت خواهد بود که بسته به نوع لنز استفاده می کنید که لپ تاپ شما نصب آن و این که آیا شما انتخاب کردن برای O-سری یا M-سری کوه (آخر که طراحی شده است برای لنزهای بزرگتر).

برخی از محدودیت وجود دارد به این رویکرد است. بزرگترین بدیهی است که آن را بر روی کامپیوتر خود را با داشتن یک موجود در وب به کار می کنند. بنابراین اگر شما در حال کار بر روی یک لپ تاپ مانند وب کم-کمتر Asus ROG Zephyrus G14 و یا یک کامپیوتر رومیزی با مانیتور خارجی و سپس یک خارجی در لنز نمی تواند خیلی کمک کند.

حتی اگر آن را ندارد, آن را نمی خواهد انجام این کار بسیار به تغییر اساسی در کیفیت وب کم خود. قرار دادن یک لنز بیش از آن تغییر نمی کند این واقعیت است که نسل اول سطح لپ تاپ است که هنوز هم گرفتن عکس با استفاده از با کیفیت 720p کم. نسبت به مناسب و معقول مستقل 1080p, وب کم مانند C920 تفاوت وسرد است. و بله, من سعی کردم برای دیدن اگر من می تواند کوه لحظه لنز به جلو C920 اما لاجیتک وب کم شد متاسفانه بیش از حد ضخیم است.

آن را نیز کمی بزرگ است. پس از نصب سلاح در لحظه سوار تحت پوشش بخشی از وسط بالای صفحه نمایش من و این می رود بدون گفت که شما نمی قادر خواهد بود به لپ تاپ خود را با لنز نصب شده است. آه و روی دستگاه من این کوه نیز به نظر می رسید برای شکستن ویندوز سلام در صورت باز کردن. این محدودیت به این معنی است که شما احتمالا می خواهید برای جدا کردن لنز هر زمان که شما در حال استفاده از آن نیست اما خوشبختانه این فرآیند نسبتا آسان.

این بدان معنا نیست که این لنز است که بدون استفاده از آن. که قادر به تغییر وب کم خود را فاصله کانونی می تواند واقعا مفید است. این لنز 18mm می آید که در این بسته نرم افزاری به عنوان مثال باعث می شود میدان دید بسیار گسترده تر و کامل برای تمام خانواده خود را در قاب یک زوم تماس بگیرید. بهتر است اگر شما در حال حاضر یکی از لحظه لنزهای دروغ گفتن در اطراف یک کوه برای لپ تاپ خود را نسبتا ارزان و سرمایه گذاری چیزی است که شما می توانید در سراسر دستگاه های متعدد.

من فکر نمی کنم لحظه های وب کیت برای همه است. هزینه این بسته نرم افزاری است که قابل مقایسه با یک مناسب و معقول مستقل کم (اگر شما می توانید پیدا کردن یکی در انبار). و اگر شما را انتخاب کنید, راست, خارجی کم باید به شما یک افزایش در کیفیت تصویر. اما اگر شما کسی که در حال حاضر سرمایه گذاری در لحظه لنزهای سپس آن کم کوه یک راه شسته و رفته برای دریافت بیشتر از سخت افزار موجود.

عکاسی توسط جان پورتر / آستانه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de