MCC دفتر اصلی برای باز کردن به صورت عمومی از فردا

میسور/Mysuru: این Mysuru شهرستان شرکت (MCC) دفتر اصلی در Sayyaji رائو جاده است که تا به حال شده است به طور موقت تعطیل دیروز و امروز خواهد بود عملکرد از فردا.

شهرستان مدنی بدن مهر و موم شده بود پایین صبح دیروز پس از یک کارمند بخش سلامت آزمایش مثبت بود. زیر مهر و موم کردن دفتر کل محوطه و اطراف بودند sanitised ، fumigated و ضد عفونی و همه کارکنان خواسته شد تا تحت سواب گلو آزمون بلافاصله.

همچنین به عنوان یک اقدام احتیاطی تمام کسانی که مشغول به کار در بخش سلامت از جمله پزشکان و سایر کادر پزشکی بودند خانه قرنطینه. به عنوان یک نتیجه MCC منشی عینک خلوت نگاه امروز.

صحبت کردن به ستاره میسور MCC سلامت افسر Dr. B. Nagaraj گفت: “ما sanitised کل MCC و اطراف آن. دفتر بسته باقی خواهد ماند و امروز نیز به عنوان یک اقدام احتیاطی اما از فردا آن را باز خواهد شد و عملکرد به طور معمول. در ضمن تمام 18 کارمندان MCC که مشغول به کار بودند در بخش سلامت خواسته شده است تا به خانه قرنطینه.”

“برای امروز MCC مقامات خواسته اند مردم را به تماس با MCC اتاق کنترل برای هر گونه مسائل اما از فردا خواهد بود, باز, برای,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>